Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszaviràg Szeged 19:7 (vége) | Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért 8:5 (vége)
Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért

8:5

(3:0 : 2:1 : 2:3 : 1:1)

szombat 25.10.2014, 16:00 • Kaposvár, Csík Ferenc úszoda • E.ON Férfi OB I

Nem volt egy percig sem kérdéses a kaposvári győzelem a szomszéd várak rangadóján. Az elején magához vette a kezdeményezést a Szécsi vezérelte kaposvári gárda és azt a mérkőzés végéig sikerült megőriznie.

Bereczki Miklós: Az első negyed a pécsi csendespihenő részére esett , így is játszottunk, és ezt már nem tudtuk ledolgozni a mérkőzés végéig. Ez miatt alakult ki a három gólos kaposvári siker. (18:09:01)

0:01
    CSACSOVSZKY ALEX boxolja be a labdát középen, amit Fekete Szilveszeter reklamál is, mivel ez szabálytalan vízilabdában, azonban a játékvezetők megadják a gólt. 8:5

0:32
    Kiállítás a Kaposvárnál Horváth áll ki

1:00
    Elveszti a Kaposvár a labdát a meccs vége előtt egy perccel.

2:00
    Szécsi véd egy pécsi kísérletet, majd indít, de a támadást nem tudják befejezni a kaposváriak.

4:40
    Ötméterest kapnak a pécsiek Prikidánovics volt szabálytalan, de a büntető a felső léácen csattan.