Yafan Wang
Yafan Wang
2
4 6 6
hétfő 27.10.2014, 09:17 • Centre Court, Ningbo • Yinzhou Bank International 2014 (kemény borítás)

Ahogy az sajnos várható volt, látva a második szett végét, simán győz végül a döntő szettben Yafan Wang és továbbjut a kínai tenisztorna második fordulójába. Czink Melinda a jó kezdés után a második játszmában is brékelőnnyel rendelkezett. Nem sikerült azonban bedarálnia ellenfelét, helyette Wang fokozatosan került fölénybe.

A második játszmát hozni tudta ezzel Wang, a harmadikban Czink pedig már szinte pályán sem volt, 0:5 után 1:6, ez egyértelmű lett a végére sajnos. Elfogyott Czink. Melindának a szerváival voltak folyamatosan gondok, ritkán tudta hozni a meccs elejétől kezdve és ez végül végzetesnek is bizonyult.

30-40
    Játszma- és mérkőzéslabdához jut Yafan Wang.

1:5
    Melinda megszerzi végre az első játékát a harmadik szettben. Félő, hogy az utolsót is egyben. 1:5!

1:5
    Játék győztese Czink.

40-15

30-15
    Talán meglesz végre ez a játék Czinknek.

30-15

15-15

15-0

0:5
    0:5, szerintem már fel is adta ezt Czink Melinda. A döntő szettben egyáltalán nem képes ellenállni Wangnak a magyar lány. A becsületgémért kell most harcolnia.