Ajka – Újpest FC 1:1 (3:5 bűnt. vége) | Kisvárda – Vác FC 4:0 (vége) | Pécsi MFC – Debreceni VSC 1:0 (vége)
Szolnok – MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Gyirmót – Győr 2:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (1:3 bűnt. vége)
Kisvárda Master Good
4:0 (0:0)
Vác FC
szerda 29.10.2014, 12:30 • Várkert Sportpálya, Kisvárda • Magyar Kupa

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a két NB III-as csapat találkozóján a Kisvárda került ki győztesen, akik a második félidőben bedarálták ellenfelüket, így tehát a legjobb 8 csapat közé jutott a szabolcsi gárda. (14:14:02)

90+2

90+1
    Szöglethez jut a Kisvárda, amelyet Fodor laposan lő be középre, amit aztán Kardos pörgetett kapura, de Pasláthy megfogja a lövést.

90
    Két perc lesz a ráadás.

88
    A várdai szurkolótábor élteti csapatát, a végére nagyon sima lett a mérkőzés.

87
    Várda gólt szerzett!
    MYKE BOUARD RAMOS kap remek labdát a váci kapu előtt és 7 méterről könnyedén helyez Palásthy mellett a bal sarokba.

86
    Brankovics kap jó labdát a bal szélen, majd éles beadása nem talál társat középen.

85
    Nyugodtan passzolgatnak hátul a várdaiak.

84
    Letáborozik a várdai térfélen a Vác.

83
    25 méterről végezhetett el szabadrúgást a Vác, de a labda elkerüli a várdai kaput.

82
    Utolsó cseréjét is kihasználja a Vác: Gulyás helyett Németh áll be.

81
    Fodor szögletét kifejelik a védők.

80
    Újabb nagy várdai lehetőség: Nagy Róbert 12 méteres lövését védi bravúrral Palásthy, szöglet jöhet.

79
    Újabb csere a várdaiaknál: Erős helyett Mykuliak áll be.

77
    Le is jön a ma duplázó Milovac, Brankovics áll be helyette.

76
    Kisvárdai kontra: Bouard ugratta ki MARKO MILOVAC-t, aki egy az egyben vezethette Palásthyra a labdát és gurít a jobb alsóba 15 méterről.

75
    Negyed órával a rendes játékidő letelte előtt próbál szépíteni a 10 emberrel játszó Vác, de nem tudják átjátszani a várdai védelmet.

73
    Fodor távoli lövése megy kapu mellé.

72
    HEGEDŰS TIBOR áll a labda mögé, aki a jobb alsóba gurít, Palásthy érezte az irányt, de nem sikerült hárítania.

Oláh Dávid

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Kommentátort keresünk a Vác FC csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 46. Milovac, 72. Hegedűs (bünt.), 76. Milovac, 87. Bouard

Lapok:   42. Gulyás (DVC), 58. Tányéros (DVC)   70. Tányéros (DVC)

Kisvárda Master Good: Szécsi – Hegedűs, Kardos, Molnár, Minczér – Kornutyak, Erős (79' Mykuliak), Fodor, Miskolczi (61' Nagy Ró.) – Bouard, Milovac (77' Brankovics)
    Cserék: Petranics – Brankovics, Mykuliak, Nagy Ró., Oláh, Orosz, Módis
    Vezetőedző: Kocsis János

Vác FC: Palásthy – Milkó, Tányéros, Benkó, Farkas – Zsolnai, Pölöskei (68' Kovács), Tóth, Fábri – Gulyás (82' Németh), Pallagi (57' Rása)
    Cserék: Rácz – Greff, Rusvay, Németh, Kovács, Nagy Ri., Rása
    Vezetőedző: Csank János