Rayo Vallecano
2:3 (0:1)
SD Eibar
hétfő 03.11.2014, 20:45 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

Érdekes mérkőzés volt, nagy küzdelem zajlott a pályán, és a Rayo támadott többet, két gólos hátrányt sikerült ledolgozniuk 1 perc alatt, küzdöttek a győztes gólért, de azt végül az Eibar szerezte meg egy ragyogó támadás végén. (22:37:47)

90+3

90+3
    Az Eibar tartja meg a labdát az utolsó percben, pálya közepén passzolgatnak.

90+2
    Manucho fejel le Kakuta elé egy labdát, megelőzik a védők, felszabadítanak.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Berjon indul a bal szélen egy jó labdával, de belevezeti a védőjébe...

89
    Leo Baptistao elé pattan egy labda a 16-oson belüól, a lövése elakad a védőkben.

88
    Újabb sokk a Rayo Vallecanónak, bravúrosan jöttek vissza két gólos hátrányból, erre a gólra már csak pár percük van válaszolni.
    ARRUABARRENA - 2:3

87
    Az Eibar gólt szerzett!
    Abraham élesen ad középre balról, MIKEL ARRUABARRENA érkezik jó ütemben, és 6 méterről briliáns mozdulattal, kapásból továbbít a bal felső sarokba! 2:3

85
    Kakuta 16 méteres lövése akad el a védőkben.

84
    Berjon szabálytalankodik a Rayo 16-osánál a védőjével.

84
    A hazai szöglet ezúttal sem veszélyes.

83
    Nacho ível középre, Manucho elől fejelik ki szögletre a védők.

82
    Berjon beadását gyűjti be könnyedén Cobeno kapus.

81
    Nacho teker a kapu elé balról Leo Baptistao a rövid saroknál előrevetődve fejel jócskán a kapu mellé/fölé.

80
    Manucho fejel le egy labdát Bueno elé, aki kapásból rá is tűzi, kevéssel talál a jobb sarok mellé!

Gólok: 67. Leo Baptistao, 68. Leo Baptistao – 37. Arruabarrena (bünt.), 49. Piovaccari, 87. Arruabarrena

Lapok:   36. Nacho Martinez (VLL) – 54. Castellano (SDE), 61. Dani Garcia (SDE)

Rayo Vallecano: Tono (27' Cobeno) – Tito, Amaya, Zé Castro (52' Licá), Nacho Martinez – Trashorras, Baena – Aquino (64' Manucho), Bueno, Kakuta – Leo Baptistao

Cserék: Cobeno, Goncalves, Jonathan Pereira, Ba, Quini, Jozabed, Licá

SD Eibar: Irureta – Boveda, Albentosa, Ekiza, Castellano (77' Del Moral) – Dani Garcia, Errasti – Capa (71' Abraham), Arruabarrena, Berjon – Piovaccari (75' Raul Navas)

Cserék: Nieto, Lekic, Boateng, Del Moral, Raul Navas, Abraham, Jaime

Játékvezetők: Iglesias – Costoya, Ramos – Milla