Tiszavirág Szeged - A-Híd OSC Újbuda 6:13 (vége)

6:13

(2:4, 0:2, 1:2, 3:5)

kedd 04.11.2014, 18:45 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:01:36)

Érvényesítette a papírformát a nyáron elsősorban Szegedről jelentősen megerősített OSC, s mind a négy negyedet megnyerve aratott sima, hétgólos győzelmet a dél-alföldi város erősen megfiatalított, teljesen átalakult csapata ellen. A szegediek az utolsó negyedet leszámítva támadásban nagyon visszafogott teljesítményt nyújtottak, így nem lehetett komoly esélyük még a pontszerzésre sem a jobb erőkből álló fővárosiak ellenében.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Kunac lő középről a jobb sarokra, de Bisztritsányi biztos kézzel véd, a vendégek pedig már nem indulnak el támadni.

32
    Juhász átadását BRGULJAN vágja kissé jobbról a hosszú felső sarokba: 6:13.

32
    Zsigri kiállítását követően időt kér az OSC, 49 és fél másodperc van még hátra a meccsből.

31
    Kunac passzát SEMAN lövi kissé balról a rövid sarokba: 6:12.

31
    Seman passza után Kunac közeli lövése pattan fölé a felső kapufáról, de a kontra végén Juhász lövését bravúrral védi Molnár.

30
    A gyors támadás végén SALAMON lő közelről, ziccerből a hálóba: 5:12.

30
    Kiss Csaba bejátszását Seman nem tudja átvenni centerben, a vendégeké a labda.

29
    Manhercz Krisztián lövése a felső lécről pattan oldalra, majd Seman lövését védi a kapus.

29
    Időt kér a szegediek mestere.

29
    BUNDSCHUH lövése középről, a Kígyó térről landol a jobb alsó sarokban, hatalmas gól volt: 5:11.

28
    Kiss Csaba bejátszása után Kunacot szerelik centerben a vendégvédők.

28
    Sánta kiállítása után Graham remek keresztlabdáját DECKER húzza a jobb kapufától a rövid sarokba: 5:10.

27
    Manhercz Krisztián elöl azonban megszerzik a labdát középen a vendégvédők.

27
    Sánta szerelte szépen a jobb szélen Grahamet, a hazaiak indulhatnak.

27
    Gór-Nagy kiállítása után MANHERCZ KRISZTIÁN lő szépen a bal szélről a hosszú sarokba: 5:9.