Magyarország – Olaszország 3:1 (vége) | Franciaország – Szlovénia 2:4 (vége)
Franciaország
2:4 (0:1, 0:0, 2:3)
Szlovénia
péntek 07.11.2014, 19:10 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • U20 Négy Nemzet torna

Igen hosszú ideig tartotta egyetlen szerzett góllal a vezetést Szlovénia. Franciaország a harmadik harmad derekán fordítani tudott, úgy nézett ki, hogy ez elég is lesz neki.

A hajrában Szlovénia nemcsak a döntetlent harcolta ki, hanem az utolsó percben még a győzelmet is, amit végül a kapus nélkül kockáztatva támadó franciák ellen egy üres kapus góllal tett a legvégén biztossá. Győzött Szlovénia!

Franciaország – Szlovénia: 2-4!
    ---- (21:12:29)

60:00

59:57
    Szlovénia gólt szerzett!
    Eldőlt végleg, NIK PEM góljával két gólos szlovén előny. 2-4!
    Gólpassz: Sebastjan Hadzic.

59:26
    Vélhetően a franciák hamarosan kapus nélkül fognak rohamozni.

59:26
    Francia időkérés.

59:26
    Újabb óriási fordulat! Pár perce még a franciák álltak nyerésre, GASPER GLAVIC azonban lehet, hogy a győztes gólt szerzi meg a szlovénoknak! 2-3!
    Gólpassz: Luka Kraigher, Nik Simsic.

59:10
    Douay áll ki térdhasználat miatt a franciáktól.

59:00
    Az utolsó perc kezdődött meg, érik a hosszabbítás.

57:35
    Kiegyenlít a szlovén válogatott 2,5 perccel a vége előtt. NIK SIMSIC a találat szerzője! 2-2!
    Gólpassz: Tim Ograjensek.

57:10
    Megúszták a franciák, teljes létszámban mindkét csapat.

55:10
    Újra Guillaume kerül a kiállítás sorsára maga bot miatt. 2 percig szlovén emberelőny, nagy esély!

54:00
    Az utolsó 6 percbe léptünk, francia vezetés.

50:43
    Franciaország gólt szerzet!
    Micsoda fordulat, már Franciaország vezet! FABIEN KAZARINE szerezte az újabb francia gólt! 2-1!
    Gólpassz: Arnaud Faure.

50:00
    Túl a harmadik harmad felén, egyelőre nincs döntés, mert kiegyenlítettek a franciák.

48:27
    ARNAUD FAURE egyenlít Franciaországnak, 1-1!
    Gólpassz: Théo Lanvers.

46:17
    Kiegészült Franciaország.

44:17
    Bottal akasztás miatt kiállítás a franciáktól. Julien Guillaume áll ki két percre.

40:01

Gólok és gólpasszok: 49. Faure (Lanvers), 51. Kazarine (Faure) – 18. Simsic (Kompolsek), 58. Simsic (Ograjensek), 60. Glavic (Kraigher, Simsic), 60. Pem (Hadzic)

Franciaország: Garnier (Goy) – Faure, Chapelier, Lanvers, Tirhy, Dugast, Montenoise-Oudot, Chapuis, Bourgeois, Bozon, Guillaume, Colomban, Maia, Colotti, Kazarine, Josse, Metais, Ville, Douay, Valier, Coulaud
    Szlovénia: Us (Trelc) – Kompolsek, Kalan, Kraigher, Pem, Simsic, Majkic, Chvatal, Ograjensek, Logar, Jezovsek, Tarman, Potocnik, Hadzic, Jeklic, Zorko, Lampic, Vincec, Srpcic, Pazlar, Glavic

Játékvezetők: Vladimir BABIC, HASZONITS Miklós – ABONYI Attila, SZÉKELY Gergely