Magyarország – Szlovénia 4:2 (vége) | Franciaország – Olaszország 2:4 (vége)
Franciaország
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Olaszország
szombat 08.11.2014, 13:00 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • U20 Négy Nemzet torna

A kiállítások mérkőzésen végül 4:2 arányú olasz győzelem született. Egészen elképesztő mennyiségű, 25 kiállítás történt a 3x20 perc alatt!! Az egész tornára elég lenne belőle.

Ezzel, hogy a franciák nem tudtak nyerni, mi azonban csak tőlük kaptunk ki, Magyarországé lesz a tornagyőzelem. A mai meccsen a negyedik olasz találat mindent eldöntött. De ilyen nagy számú kiállítás nem igazán gyakori még hokimeccsen sem.

Franciaország – Olaszország: 2-4!
    ---- (15:14:20)

60:00

59:47
    Túl sok játékos egyszerre a jégen az olasz csapatnál. Ez is két perc, de már csak 13 mp hátra.

59:19
    Újabb olasz kiállítás, testre ütés miatt Mantovani áll ki két percre, ő már nem is jöhet vissza.

56:49
    Conci áll ki az olaszoktól két percre akadályozás miatt.

56:04
    Fabien Colotti gáncsolás miatt száll ki két percre. Olasz emberelőny.

54:25
    Kiegészültek az olaszok. Egyre fogy az idő a franciák számára, alig öt perc hátra és két gólos a hátrány.

52:25
    Luca Barnabo bottal akasztásért áll ki két percre az olaszoktól. A rengeteg kiállítást és most már két fegyelmit elnézve nem fognak ma este együtt vacsorázni a csapatok.

50:03
    Olasz kiállítás, 10 perc fegyelmi Fabrizio Pacenak.

47:57
    Franciaország gólt szerzet!
    MALO VILLE szépít a francia válogatottnak. 2-4!
    Gólpassz: Fabien Kazarine, Julien Guillaume.

47:09
    Kiállítás a franciáktól, de ez fegyelmi. Bourgeouis véglegesen kiállítva.

46:19
    Olaszország gólt szerzett!
    JOSE ANTONIO MAGNABOSCO úgy tűnik eldönti a meccset. 1-4!
    Gólpassz: Simone Olivero, Daniel Costa.

44:27
    Francia kiállítás, nem megengedett testjáték miatt Fabien Metais száll ki két percre.

41:01
    Kiegészültek a franciák.

40:01

Egyetlen gól a félidőben és ismét kiállítások tömkelege. Két góllal vezet Olaszország, ez ismétlem, Magyarország tornagyőzelmét hozhatja ez az eredmény, ha a franciák nem nyernek rendes játékidőben. De még nem dőlt el!

Franciaország – Olaszország: 1-3, a szünet után folytatjuk a záró harmaddal!
    ----

40:00

39:01
    Ismét Théo Lanvers a kiállított, megint csak testre ütés miatt. Ez áthúzódó kiállítás lesz a franciák számára.

Gólok és gólpasszok: 14. Douay (Kazarine, Ville), 48. Ville (Kazarine, Guillaume) – 10. Lambacher (Ploner), 13. Paolo Morini (Giovanni Morini), 22. Barnabo (Tauferer), 47. Magnabosco (Olivero, Costa)

Franciaország: Garnier (Goy) – Faure, Chapelier, Lanvers, Tirhy, Dugast, Montenoise-Oudot, Chapuis, Bourgeois, Bozon, Guillaume, Colomban, Maia, Colotti, Kazarine, Josse, Metais, Ville, Douay, Valier, Coulaud
    Olaszország: Armand Pilon (Mantovani) – Cordiano, Marcello, Tauferer, Costa, Ploner, Magnabosco, Pace, Seeber, Olivero, Lancsar, Barnabo, Dantone, Purdeller, De Zanna, P. Morini, G. Morini, Soravia, Lambacher, Conci, Beber

Játékvezetők: HASZONITS Miklós, MAYER Gábor – Pozsár Bence, Vincze Dániel