BVSC Wáberer - A-HÍD OSC 9:11 (vége) | Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszavirág Szeged Diapolo 12:8 (vége)
Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszavirág Szeged Diapolo

12:8

(3:1, 5:2, 2:3, 2:2)

vasárnap 09.11.2014, 18:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • Theodora Férfi Magyar Kupa

A szolnokiak győzelme egy percig sem forgott veszélyben, de az első félidőben mutatott lehengerlő játékukat a második félidőben nem tudták megismételni. Emberelőnyből gyönyörű gólokat szereztek a hazaiak, többször is a kapufánál állóhoz játszották be a labdát. A szegediek centerből voltak eredményesek a legtöbbször, Varga Zsolt és Seman révén. A meccs legeredményesebb játékosa Milan Alekszics lett három góllal.
    A Szolnok kettős győzelemmel jutott be a Magyar Kupa négyes döntőjébe.

Szolnoki Dózsa Közgép – Tiszavirág Szeged Diapolo 12:8

A Szolnok kettős győzelemmel, 22:15-ös összesítéssel jutott tovább a négy közé.

Köszönöm a figyelmet! (19:16:54)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    MANHERCZ KRISZTIÁN lőtt kapufás gólt a bal felsőbe. (12:8)

32
    A vendégek kértek időt.

31
    Kipontozódott Varga Dániel.

31
    Emberelőnyben TörökK. passza után 2 méterről nem tudott gólt lőni Török A.

30
    VARGA ZSOLT centerben beforgatta Varga Dánielt és a felsőbe zúdította a labdát. (12:7)

30
    Kis szórták ki Törököt, fórból KIS GÁBOR a bal kapufánál állva kapott labdát helyezett a kapuba. (12:6)