Debreceni HK – Corona Brasov Wolves 4:3 (2:0 szétlövés után) | Budapešť – HSC Csíkszereda 4:2 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 2:4 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
2:4 (0:0, 1:4, 1:0)
Dab.Docler
péntek 14.11.2014, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Vége a mérkőzésnek, az utolsó harmadban még feltámadt egy gól erejéig a Fradi, de utána a vendégek már csak ölték az időt és a 2 gólos előny ki is tartott a végéig. Ezzel a Dab tövább növeli az előnyét, míg a Fradi nem tudta megkezdeni a felzárkózést az Újpestre, akik nyertek a mai mérkőzésükön. (21:13:33)

60:00

59:20
    Hazai les.

58:57
    Sevela kikorcsolyázik a kapuból és Tvrdel elüti. Egyből ki is állítják, ez neki már a 3. 2 perce, és kap egy 10 perces fegyelmit is.

57:30
    Pál vezeti be a korongot az ellenfél kapuja elé, de gyorsan szerelik is.

56:50
    Csak az időt húzza már a vendég csapat, tamádni nem akarnak, csak az ellenfél harmadában tartják a korongot.

56:30
    Marton nem fogja, csak kiüti a felé tartó korongot, de ezzel egy újvárosit talál meg, bár ő megnem nagyon akar támadni.

56:00
    Kovács fonákkal beadott korongja pontatlan, pedig 3 az 1 ellen támadhattak.

55:30
    Próbálja húzni az időt a Dab. Ügyesen fedezik a pakkot és csak passzolgatnak, nem nagyon akarnak már támadni.

54:50
    Vendég tilos felszabadítás.

53:56
    Vendégek teljes létszámban.

Már sokadjára mozdul el akapu, úgyogy technikai segítség szükséges. Áll a játék, amíg kifúrjáka lyukat a tüskének.

52:50
    Újfent elmozdul a vendég kapu.

Martine tart megbeszélést a játékvezetővel, áll a játék a buli előtt.

52:30
    Horváth lövésébe ér bele egy védő és Sevela védése, nincs újabb gól.

51:56
    Vendég kiállítás, Szappanos ül ki 2 perce testre ütésért.

51:30
    3 a 2 ellen ugorhat ki a Dab, de lesállás miatt megszakítják a játékot.

50:20
    Újvárosi helyzet, Erdélyi lövése megy el keresztben a kapu előtt.

49:40
    Mikusovic beadása után szinte minden játékos Sevela kapuja előtt és próbálják begyömöszkölni a korongot a vendég kapuba.

urimate

Gólok és gólpasszok: 26. Guren (Kiss, Novak), 44. Borbás (Revák, Papp) – 27. Pavuk, 32. Azari, 38. Hüffner (Gröschl), 40. Kovács (Martine)

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Hegyi, Cerny, Tvrdek, Kiss (C), Novak (A) – Horváth (A), Guren, Dubek, Rafaj, Mikusovic – Lencsés, Lévai, Pál, Revák, Hardi – Galló, Borbás, Németh, Farkas, Papp
    Dab.Docler: Sevela (Kalnins) – Pozsgai, Hüffner (A), Papp, Azari, Szappanos – Martine, Mestyán, Peterdi (A), Galanisz, Pavuk – Nagy, Erdélyi, Szepessy, Gröschl (C), Kiss – Hruby, Dörök, Kovács, Magosi, Léránt

Játékvezetők: Gangel László, Druga Norbert – Pálkövi Botond, Berger Ákos