Békéscsaba – Mosonmagyaróvári KCSE 32:21 (vége) | Fehérvár – Siófok 30:26 (vége)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
32:21 (14:12)
Mosonmagyaróvári KCSE
szombat 15.11.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Női kézilabda NB1

A végeredmény ellenére nem volt ekkor különbség a két csapat között. A mérkőzést mindkét fél jól kezdte, ugyan a hazaiak irányítottak főleg, de a Mosonmagyaróvár 2-3 gólnál tovább nem engedte ellenfelét, és Tóth vezetésével rendre egyenlíteni tudtak. Aztán a második felvonásban mintha az öltözőben maradtak volna a vendégek, a hazaiak ezt a félidőt 18:9-re megnyerték. A Mosonmagyaróvár védelme rendre hibázott, valamit se Szemerey, se Schneck nem érezte igazán a kaput a második 30 percben. A Békéscsabának ezzel szemben minden bejött, a labdák szerencsése pattantak, ami lassan felőrölte a vendégeket, és a végére teljesen kiengedtek. (19:32:12)