Magyarország – Szlovákia 0:3 (vége)
Magyarország
0:3 (0:0)
Szlovákia
szombat 15.11.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • EB selejtező (U19)

Az első félidőben nem született gól, nem volt sok helyzet. Polievka nagy helyzetet hagyott ki, illetve magyar oldalról Tóth bombázta fölé közelről.

A második félidőben Polievka kezdte meg a gólgyártást, majd Bénes remek ballábas lövésével már kettővel mentek a vendégek. Végül a 73. percben Spalek fejjel volt eredményes, és lezárta ezzel a meccset. Azerbajdzsán, és Szlovákia a továbbjutó, Magyarország kiesett.

Köszönjük, hogy velünk tartottak. További szép napot minden Kedves Nézőnek! (14:49:46)

90+3

90+3
    Spalek lőtt kapura, de Horváth védett.

90+2
    Sallai a magyarok legjobbja, ismét lőtt, de Junas hárított.

90+2
    Vlcek szabálytalan Sallaival szemben.

90+1
    Vida rúgott oda Polievkanak.

90+1
    Kontrázhatott a szlovák csapat. Három támadó vihette rá egy védőre, de a passz nem volt pontos, lelassult a támadás, és visszazártunk.

90
    Rácz végezhet el ismét szögletet. A cél a szépítés.

90
    Marco Guida három percet hosszabbít.

88
    Rácz faltolta le Kotrikot.

87
    Rácz lövésére Kecskés érkezett, de a befejezés pontatlan. Mellé ment.

87
    Magyarország végezhet el szögletet.

85
    Spalek lövése elkerülte a kaput. Öt perc a meccsből!

85
    Sallai ismét nagy helyzetben, lövését Junas védte bravúrral.

84
    Bénes szabálytalan Jancsóval szemben.

83
    A passz pontatlan, eladtuk a labdát.

82
    Sallai lőtt ismét 16 méterről, de a kapu mellé szállt a labda. Kirúgás.

81
    Apró, rövid passzokkal operál a magyar csapat, tartják a labdát, előrejutni azonban nem sikerül. Ma egyszerűen nem nem lehet bevenni Junas kapuját. Mindösszesen négyszer lőttünk kapura.

80
    Szlovákia végezhet el bedobást.

79
    Sallai lőtt kapura, bravúrral védett Junas. Szép volt, de későn kezd el játszani a magyar csapat.

78
    Rácz szöglete veszélyesen csavarodott, de kifejelték.

78

76
    Negyedóra van a meccsből.

75
    Spalek érkezett a beadásra, Horváth érkezett jó ütemben, és kivágta a támadó elől.

74
    Rácz lövését blokkolták. Semmi nem jön össze.

73
    Szlovákia gólt szerzett!

NICOLAS SPALEK eldöntötte. Kotrík adott remek passzt, les nem volt, és fejjel a kapus és a kapufa között utat talált a labda a hálóba. 0:3, ez már igen kellemetlen vereség, ha így marad.

72
    Szlovák szöglet. Spalek végezheti el.

71
    Tartja a labdát a szlovák válogatott. Nem tudtunk váltani, jobban játszanak a vendégek.

70
    Húsz perc van a meccsből.

69
    Rácz szögletét kivágták a védők.

69
    Jancsó lőtt kapura, Junas kivédte. Szép jelenet volt.

67
    Jancsó érkezett Valencsik helyére, a cserék elfogytak.

67
    Lesniak érkezett Kacer helyére.

66

BÉNES LÁSZLÓ a gólszerző. Remek passzt kapott, majd bal lábbal tekerte védhetetlenül a jobb felsőbe. Kadlec adta a gólpasszt. Úgy néz ki, kiestünk.

64
    Tóth helyére Takács állt be.

64
    Grabant tartózkodott lesen.

63
    Polievka egyedül vihette rá Horváthra a labdát. Remekül zárt a kapus. Nem tudta lezárni a meccset.

62
    Egy jobb oldalról érkező beadásra Polievka érkezett üresen, de Horváth hatalmasat védett.

61
    Kacer lövése elakadt egy magyar védőben.

59
    Kadlec a pályán, Cmeliket váltja.

59
    Vlcek szabálytalan, Tóth az áldozat.

58
    Bő fél óra van a meccsből, Szlovákia tartja egy gólos előnyét.

56
    Grabant indult meg a jobb szélen, beadásába belelépett egy szlovák játékos, a labda maradt a magyar csapatnál.

55
    Németh Erik érkezett Balogh helyére.

55
    Rácz végezte el, azonban lágy labdáját kifejelték. Nem elég kreatív a játékunk, változtatni kell.

54
    Kotrík szabálytalankodott Sallaival szemben, a távolság körülbelül 30 méter.

49
    Kockáztatni kell a magyar csapatnak. Rendkívül nehéz lesz innen fordítani a jelenlegi játék képe alapján.

48

ROBERT POLIEVKA remekül érkezett a beadásra, és védőjét megelőzve védhetetlenül bólintott a kapuba. Vezet Szlovákia.

48
    Ezúttal szlovák szöglet következhet.

46
    Rácz végezhet el szögletet.

46

Kevés a helyzet a meccsen. Egy nagy magyar lehetőség volt, amit fölé vágtunk. A szlovákok részéről is adódott helyzet. Polievka rövid időn belül kétszer is lőhetett, azonban megúszta a magyar csapat. A próbálkozások száma 2-4. Ez azért nem mondható soknak.
    Bízzunk benne, hogy a második félidő eseménydúsabb lesz. Tartsanak velünk továbbra is !

A másik meccsen Azerbajdzsán 3-0-ra vezet, ezzel ők a másodikak a tabellán. Kötelező tehát a győzelem a magyar csapatnak, a továbbjutáshoz ez kell!

45

44
    Letámadnak a kék mezes szlovákok, tanácstalannak tűnik a magyar csapat.

43
    Grabant kapott szabadot.

42
    Balogh szabálytalankodott Hromadával szemben.

41
    Egy jobboldali beadást követően Polievka elé pattant, aki kapásból rátűzte. Horváth védett, az ismétlést szintén Polievka lőtte rá, de métereket tévedett. Meleg helyzet volt.

40
    Horváth jött a kapujából, majd rárúgta Cmelík kezére, szabadrúgást. A lap elmaradt.

38
    A beadást kifejelték a magyar védők.

38
    Szlovákia végezhet el szögletet.

37
    Kotrík kapott szabadrúgást, miután a magyar támadó nem tudott a labdához férni, csak nem megengedett eszközökkel.

36
    Rácz kapott szabadrúgást az ellenfél térfelén.

35
    Horváth rúghatja ki a mezőnybe a labdát, ezt követően magyar labdatartás a középpályán.

35
    Spalek adta be a labdát, veszély ebből sem adódott. Tíz perc van a félidőből.

34
    Grabant megmozdulását lefújta a spori.

33
    Hátul passzolgatnak a magyarok.

32
    Hromada is kiérdemelte a sárgát. Rácz volt az áldozat.

30
    Balogh futott lesre. Negyed óra van hátra az első félidőből.

29
    Kotrík végezte el a szabadrúgást, a védők a helyükön.

28
    Valencsik kapott sárgát jogosan.

28
    Tóth elé csorgott a labda, de Junas jött, zavarva ezzel a magyar játékost, aki fölé lőtte. Hatalmas helyzet!

27
    Vlcek szabálytalankodott Tóthal szemben.

25
    Az első félidő derekán járunk, próbál kezdeményezni a piros mezes magyar csapat, de egyenlőre nem pontos a játékuk, ennél többre lesz szükség.

24
    Marco Guida a sípjába fújt. Magyarország kapott szabadrúgást. Egyenlőre kevés a próbálkozás. Gólt nem láthattunk.

22
    Polievka szabálytalankodott Kecskéssel szemben.

21
    Balogh lövése elakadt egy védőben.

20
    Amennyiben a Szlovén-Azerbajdzsán meccs is x-el zárul, akkor a döntetlen is elég a magyar csapatnak. Erre azonban nem szabad alapozni, a győzelemre kell törekedni!

19
    Többet van nálunk a labda, de egyenlőre nem sikerült feltörni a védelmet. Lüktető a meccs.

18
    Bénes taktikai faltot követett el Polgárral szemben.

17
    Hromada tűzte rá jó 30-ról, a labda fölészállt. Kirúgás.

16
    Hromada kapott szabadrúgást. Balogh a vétkes. Ismét veszélyes helyről jöhetnek a szlovákok.

15
    Bénes lövését blokkolták a védők.

14
    Bénes végezte el a pontrúgást. Horváth lehúzta magabiztosan.

13
    Vida rúgta meg ellenfelét. Veszélyes helyről jöhetnek a vendégek.

13
    A szlovák játékos szabálytalankodott Polgárral szemben.

12
    Sallai lövését Junas fogta könnyedén.

11
    Remek védőmunka, Horváth jöhet a kirúgással.

10
    Támadószabálytalanság, lökésért kifele jár a szabadrúgás.

10
    Polievka harcolt ki szögletet.

9
    A hazai csapat szerzett labdát a középpályán, majd a passz nem pontos. Támadhat a szlovák csapat.

8
    Kacer végezhet el bedobást az ellenfél térfelén.

7
    Kacer jobb oldali beadását kivágták a védők. Bedobás.

7
    Egyenlőre a középpályán folyik a játék, jól zárnak a védelmek.

6
    Cmelík lövése elkerülte messze a kaput.

4
    A beadást kifejelték, bedobással jöhetünk.

3
    Szabadrúgást kapott a magyar csapat. Rácz végezheti el.

3
    A védők könnyedén kivágták a beadott labdát.

2
    Hazai szöglet következik. Rácz végezheti el.

1

A mai napon Magyarország fogadja Szlovákia együttesét.

A magyar csapatnak létfontosságú a győzelem ha tovább akarnak jutni a csoportból a második helyen. Eddig két döntetlen termett Azerbajdzsán, illetve Szlovénia ellen. 1:1 lett mind a két meccs.

A szlovákok eddig két győzelemmel állnak, biztos, hogy első helyen jutnak tovább a csoportból, várhatóan tartalékos lesz a felállás. Lehetőséget kaphatnak ezen a meccsen olyanok, akik eddig nem.

Jó meccs lesz, minden fontos pillanatáról élőben tudósítunk! Tartsanak velünk Kedves Nézőink!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik..

Gólok: 48. Polievka, 66. Bénes, 73. Spalek

Lapok:   28. Valencsik (HUN) – 32. Hromada (SVK)

Magyarország: Horváth – Valencsik ( 67' Jancsó), Nagy (C), Kecskés, Polgár – Rácz, Vida, Sallai – Tóth ( 64' Takács), Balogh ( 55' Németh), Grabant
    Cserék: Ivancsics – Jancsó, Lenzsér, Takács, Németh

Edző: Pisont István

Szlovákia: Junas -Vlcek, Vavro, Kruzliak, Kotrik – Hromada (C) ( 53' Kupec)– Spalek, Kacer ( 67' Lesniak), Benes, Polievka – Cmelik ( 59' Kadlec)
    Cserék: Rodak – Kadlec, Kupec, Lesniak