Magyarország – Szlovákia 0:3 (vége)
Magyarország
0:3 (0:0)
Szlovákia
szombat 15.11.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • EB selejtező (U19)

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik..

A mai napon Magyarország fogadja Szlovákia együttesét.

A magyar csapatnak létfontosságú a győzelem ha tovább akarnak jutni a csoportból a második helyen. Eddig két döntetlen termett Azerbajdzsán, illetve Szlovénia ellen. 1:1 lett mind a két meccs.

A szlovákok eddig két győzelemmel állnak, biztos, hogy első helyen jutnak tovább a csoportból, várhatóan tartalékos lesz a felállás. Lehetőséget kaphatnak ezen a meccsen olyanok, akik eddig nem.

Jó meccs lesz, minden fontos pillanatáról élőben tudósítunk! Tartsanak velünk Kedves Nézőink!

1

2
    Hazai szöglet következik. Rácz végezheti el.

3
    A védők könnyedén kivágták a beadott labdát.

3
    Szabadrúgást kapott a magyar csapat. Rácz végezheti el.

4
    A beadást kifejelték, bedobással jöhetünk.

6
    Cmelík lövése elkerülte messze a kaput.

7
    Egyenlőre a középpályán folyik a játék, jól zárnak a védelmek.

7
    Kacer jobb oldali beadását kivágták a védők. Bedobás.

8
    Kacer végezhet el bedobást az ellenfél térfelén.

9
    A hazai csapat szerzett labdát a középpályán, majd a passz nem pontos. Támadhat a szlovák csapat.

10
    Polievka harcolt ki szögletet.

10
    Támadószabálytalanság, lökésért kifele jár a szabadrúgás.

11
    Remek védőmunka, Horváth jöhet a kirúgással.

12
    Sallai lövését Junas fogta könnyedén.

13
    A szlovák játékos szabálytalankodott Polgárral szemben.

13
    Vida rúgta meg ellenfelét. Veszélyes helyről jöhetnek a vendégek.

14
    Bénes végezte el a pontrúgást. Horváth lehúzta magabiztosan.

15
    Bénes lövését blokkolták a védők.

16
    Hromada kapott szabadrúgást. Balogh a vétkes. Ismét veszélyes helyről jöhetnek a szlovákok.

17
    Hromada tűzte rá jó 30-ról, a labda fölészállt. Kirúgás.

18
    Bénes taktikai faltot követett el Polgárral szemben.

19
    Többet van nálunk a labda, de egyenlőre nem sikerült feltörni a védelmet. Lüktető a meccs.

20
    Amennyiben a Szlovén-Azerbajdzsán meccs is x-el zárul, akkor a döntetlen is elég a magyar csapatnak. Erre azonban nem szabad alapozni, a győzelemre kell törekedni!

21
    Balogh lövése elakadt egy védőben.

22
    Polievka szabálytalankodott Kecskéssel szemben.

24
    Marco Guida a sípjába fújt. Magyarország kapott szabadrúgást. Egyenlőre kevés a próbálkozás. Gólt nem láthattunk.

25
    Az első félidő derekán járunk, próbál kezdeményezni a piros mezes magyar csapat, de egyenlőre nem pontos a játékuk, ennél többre lesz szükség.

27
    Vlcek szabálytalankodott Tóthal szemben.

28
    Tóth elé csorgott a labda, de Junas jött, zavarva ezzel a magyar játékost, aki fölé lőtte. Hatalmas helyzet!

28
    Valencsik kapott sárgát jogosan.

29
    Kotrík végezte el a szabadrúgást, a védők a helyükön.

30
    Balogh futott lesre. Negyed óra van hátra az első félidőből.

32
    Hromada is kiérdemelte a sárgát. Rácz volt az áldozat.

33
    Hátul passzolgatnak a magyarok.

34
    Grabant megmozdulását lefújta a spori.

35
    Spalek adta be a labdát, veszély ebből sem adódott. Tíz perc van a félidőből.

35
    Horváth rúghatja ki a mezőnybe a labdát, ezt követően magyar labdatartás a középpályán.

36
    Rácz kapott szabadrúgást az ellenfél térfelén.

37
    Kotrík kapott szabadrúgást, miután a magyar támadó nem tudott a labdához férni, csak nem megengedett eszközökkel.

38
    Szlovákia végezhet el szögletet.

38
    A beadást kifejelték a magyar védők.

40
    Horváth jött a kapujából, majd rárúgta Cmelík kezére, szabadrúgást. A lap elmaradt.

41
    Egy jobboldali beadást követően Polievka elé pattant, aki kapásból rátűzte. Horváth védett, az ismétlést szintén Polievka lőtte rá, de métereket tévedett. Meleg helyzet volt.

42
    Balogh szabálytalankodott Hromadával szemben.

43
    Grabant kapott szabadot.

44
    Letámadnak a kék mezes szlovákok, tanácstalannak tűnik a magyar csapat.

45

Kevés a helyzet a meccsen. Egy nagy magyar lehetőség volt, amit fölé vágtunk. A szlovákok részéről is adódott helyzet. Polievka rövid időn belül kétszer is lőhetett, azonban megúszta a magyar csapat. A próbálkozások száma 2-4. Ez azért nem mondható soknak.
    Bízzunk benne, hogy a második félidő eseménydúsabb lesz. Tartsanak velünk továbbra is !

A másik meccsen Azerbajdzsán 3-0-ra vezet, ezzel ők a másodikak a tabellán. Kötelező tehát a győzelem a magyar csapatnak, a továbbjutáshoz ez kell!

Szlovákia gólt szerzett!

ROBERT POLIEVKA remekül érkezett a beadásra, és védőjét megelőzve védhetetlenül bólintott a kapuba. Vezet Szlovákia.

49
    Kockáztatni kell a magyar csapatnak. Rendkívül nehéz lesz innen fordítani a jelenlegi játék képe alapján.

54
    Kotrík szabálytalankodott Sallaival szemben, a távolság körülbelül 30 méter.

55
    Rácz végezte el, azonban lágy labdáját kifejelték. Nem elég kreatív a játékunk, változtatni kell.

55
    Németh Erik érkezett Balogh helyére.

56
    Grabant indult meg a jobb szélen, beadásába belelépett egy szlovák játékos, a labda maradt a magyar csapatnál.

58
    Bő fél óra van a meccsből, Szlovákia tartja egy gólos előnyét.

59
    Vlcek szabálytalan, Tóth az áldozat.

59
    Kadlec a pályán, Cmeliket váltja.

61
    Kacer lövése elakadt egy magyar védőben.

62
    Egy jobb oldalról érkező beadásra Polievka érkezett üresen, de Horváth hatalmasat védett.

63
    Polievka egyedül vihette rá Horváthra a labdát. Remekül zárt a kapus. Nem tudta lezárni a meccset.

64
    Grabant tartózkodott lesen.

64
    Tóth helyére Takács állt be.

66

BÉNES LÁSZLÓ a gólszerző. Remek passzt kapott, majd bal lábbal tekerte védhetetlenül a jobb felsőbe. Kadlec adta a gólpasszt. Úgy néz ki, kiestünk.

67
    Lesniak érkezett Kacer helyére.

67
    Jancsó érkezett Valencsik helyére, a cserék elfogytak.

69
    Jancsó lőtt kapura, Junas kivédte. Szép jelenet volt.

69
    Rácz szögletét kivágták a védők.

70
    Húsz perc van a meccsből.

71
    Tartja a labdát a szlovák válogatott. Nem tudtunk váltani, jobban játszanak a vendégek.

72
    Szlovák szöglet. Spalek végezheti el.

73

NICOLAS SPALEK eldöntötte. Kotrík adott remek passzt, les nem volt, és fejjel a kapus és a kapufa között utat talált a labda a hálóba. 0:3, ez már igen kellemetlen vereség, ha így marad.

74
    Rácz lövését blokkolták. Semmi nem jön össze.

75
    Spalek érkezett a beadásra, Horváth érkezett jó ütemben, és kivágta a támadó elől.

76
    Negyedóra van a meccsből.

78
    Magyarország végezhet el szögletet.

78
    Rácz szöglete veszélyesen csavarodott, de kifejelték.

79
    Sallai lőtt kapura, bravúrral védett Junas. Szép volt, de későn kezd el játszani a magyar csapat.

80
    Szlovákia végezhet el bedobást.

81
    Apró, rövid passzokkal operál a magyar csapat, tartják a labdát, előrejutni azonban nem sikerül. Ma egyszerűen nem nem lehet bevenni Junas kapuját. Mindösszesen négyszer lőttünk kapura.

82
    Sallai lőtt ismét 16 méterről, de a kapu mellé szállt a labda. Kirúgás.

83
    A passz pontatlan, eladtuk a labdát.

84
    Bénes szabálytalan Jancsóval szemben.

85
    Sallai ismét nagy helyzetben, lövését Junas védte bravúrral.

85
    Spalek lövése elkerülte a kaput. Öt perc a meccsből!

87

87
    Rácz lövésére Kecskés érkezett, de a befejezés pontatlan. Mellé ment.

88
    Rácz faltolta le Kotrikot.

90
    Marco Guida három percet hosszabbít.

90
    Rácz végezhet el ismét szögletet. A cél a szépítés.

90+1
    Kontrázhatott a szlovák csapat. Három támadó vihette rá egy védőre, de a passz nem volt pontos, lelassult a támadás, és visszazártunk.

90+1
    Vida rúgott oda Polievkanak.

90+2
    Vlcek szabálytalan Sallaival szemben.

90+2
    Sallai a magyarok legjobbja, ismét lőtt, de Junas hárított.

90+3
    Spalek lőtt kapura, de Horváth védett.

90+3

Az első félidőben nem született gól, nem volt sok helyzet. Polievka nagy helyzetet hagyott ki, illetve magyar oldalról Tóth bombázta fölé közelről.

A második félidőben Polievka kezdte meg a gólgyártást, majd Bénes remek ballábas lövésével már kettővel mentek a vendégek. Végül a 73. percben Spalek fejjel volt eredményes, és lezárta ezzel a meccset. Azerbajdzsán, és Szlovákia a továbbjutó, Magyarország kiesett.

Köszönjük, hogy velünk tartottak. További szép napot minden Kedves Nézőnek! (14:49:46)

Gólok: 48. Polievka, 66. Bénes, 73. Spalek

Lapok:   28. Valencsik (HUN) – 32. Hromada (SVK)

Magyarország: Horváth – Valencsik ( 67' Jancsó), Nagy (C), Kecskés, Polgár – Rácz, Vida, Sallai – Tóth ( 64' Takács), Balogh ( 55' Németh), Grabant
    Cserék: Ivancsics – Jancsó, Lenzsér, Takács, Németh

Edző: Pisont István

Szlovákia: Junas -Vlcek, Vavro, Kruzliak, Kotrik – Hromada (C) ( 53' Kupec)– Spalek, Kacer ( 67' Lesniak), Benes, Polievka – Cmelik ( 59' Kadlec)
    Cserék: Rodak – Kadlec, Kupec, Lesniak

Edző: Milan Malatinsky