SZEOL SC – Dunaharaszti MTK 1:0 (vége) | Kozármisleny – Gyula 4:0 (vége)
SZEOL SC
1:0 (1:0)
Dunaharaszti MTK
szombat 15.11.2014, 13:00 • Felső Tisza-parti Stadion, Szeged • NBIII - Közép csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (14:53:43)

Nagy csatában harcolta ki szó szerint is a győzelmet a SZEOL a jó erőkből álló, negyedik helyezett Dunaharaszti ellen. Faragó korai találatához kellett Kalmár kapus nagy hibája is, majd komoly fölényben futballozott az első félidő hátralévő részében a vendégcsapat. A második játékrész már sokkal kiegyenlítettebb volt, sőt, ha Bata és Faragó a nagy helyzetei közül csak egyet kihasznál, sokkal könnyebb lehetett volna ma minden a szegedieknek. A végén Bjedov kiállítása után nagyot harcolt a SZEOL, s végül nem érdemtelenül gyűjtötte be a három bajnoki pontot.

90+3

90+3
    A kisszöglet után Ondrejó passza nem jó a jobb szélen, bedobással jöhetnek a vendégek.

90+3
    Busa balról élesen középre lőtt labdáját Márton vágja szögletre veszélyes helyzetben Faragó elöl.

90+2
    Buzási passza után Kormányos jobb oldali beadását blokkolják.

90+2
    Kiss lépett oda támadásban Ondrejónak, szabadrúgás kifelé.

90+1
    Rebecsák jobbról felívelt szabadrúgása után Dlusztus ment középen.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Bata helyén Busa az utolsó hazai csere.

89
    Mészáros bal oldali beadását Dlusztus középre mentette, de Gacsal 15 méteres lövése elpattog a bal sarok mellett.

88
    A bedobás után Rebecsák mély bal oldali beadása Leindler zsákmánya lesz.

88
    Dlusztus ment oldalra a középen kitörő Ablonczy elöl a tizenhatoson belül.

87
    Márton keresztlabdája rövid jobbra, Grünwald fejeli haza kapusának Mészáros elöl.

86
    Hosszú kiugratás jobbösszekötőbe Faragó felé, akit egyébként is lesen állít meg a partjelző zászlaja.

85
    Dabasi szabadrúgását azonban könnyedén védi Leindler.

84
    Mintegy 25 méterre, kissé jobbra Leindler kapujától kapnak szabadrúgást a vendégek, Dlusztus pedig sárga lapot.