PICK – Dunkerque Handball Grand Littoral 23:21 (vége) | HC Lokomotiva Zagreb – Győr 15:26 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
23:21 (11:10)
Dunkerque Handball Grand Littoral
vasárnap 16.11.2014, 16:00 • Városi Sportcsarnok, Szeged • EHF Bajnokok Ligája

Nagyon szoros, és izgalmas meccset nyert meg a Szeged, váltakozó színvonalú játékkal, vagy a támadás, vagy a védekezés működött náluk, a kettő egyszerre sajnos nem.

A Dunkerque nagyon kemény ellenfélnek bizonyult, nincs 15 klasszisuk, mint ahogy ezt ezen a szinten megszoktuk, de így is nagyon megnehezítették a hazaiak dolgát.

Pedig az első félidő elején elhúzott a Szeged, de erre jól reagáltak a vendégek, és a második félidőben a vezetést is át tudták venni, de a végjátékot a Szeged bírta jobban erővel és idegekkel, így megérdemelten szerezték meg a két pontot, ami nagyon kell, hogy jó pozícióból várhassák a sorsolást, mert a továbbjutás ezzel már nagyon közel került. (17:37:11)

60
    Mérkőzés vége. (23:21)

60
    Mindegia lövését még kivédi Gerard, vége! (23:21) (23:21)

60
    Hazai időkérés, 11 mp van hátra. (23:21) (23:21)

60
    Balogh Zsolt szerez labdát, megvan a meccs! (23:21) (23:21)

59
    Vranjes is szabaddobást kap, Bombac lő mellé 10-ről. (23:21) (23:21)

59
    Bombac kap szabaddobást, 1 perc 15 a végéig. (23:21) (23:21)

59
    Éppen két perc van hátra, a Szegednél a labda. (23:21) (23:21)

58
    Sierra kivédi Butto büntetőjét! (23:21) (23:21)

58
    Kallman ziccerét Gerard védi, a túloldalon Mokranival szabálytalankodik Balogh, hetes jön. (23:21) (23:21)

57
    Támadó hiba itt is, ott is, a Szeged jön. (23:21) (23:21)

57
    CAUSSE szépít azonnal. más kérdés, hogy négyet lépett előtte. (23:21) (23:21)

57
    VRANJES szed össze egy kipattanót, bent van ez is! (23:20) (23:20)

56
    Szabaddobás jön, már csak négy perc a hátralévő idő. (22:20) (22:20)

56
    Paczkowski lövése kijön Sierráról, a Szeged támadhat öt perc van hátra! (22:20) (22:20)