Fehérvár AV19 – EC Red Bull Salzburg 5:4 (1:0 szétlövés után)
szétlövés vége (1:0)
Fehérvár AV19
5:4 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:0)
EC Red Bull Salzburg
vasárnap 16.11.2014, 14:20 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Nem semmi meccsen vagyunk túl, remekül játszott mindkét csapat! A Salzburg erőn felül teljesített 60 percen keresztül, és méltó ellenfele volt a csoport első Fehérvárnak, amelynek alaposan meg kellett izzadnia ezért a győzelemért. Kiss Patrik remekül játszott, két góljával jó nagy részt vállalt a mai győzelemből. Közönségszórakoztató meccs volt, reméljük sok ilyet láthatunk még. Én megköszönöm figyelmüket, a viszontlátásra! (16:43:43)

1:0
    Gyönyörű csellel elfektette a kapust, majd a hálóba lőtt!

1. serie
    0:0
    És kimaradt, Bors szépen védett!

Szétlövés kezdete.

A hosszabbítás nem hozott gólt, következzenek hát a büntetőlövések!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:48
    Besül a salzburgi lövés, egy támadásra még van időnk.

63:39
    Magasabb fokozatra kapcsolt a Volán, beszorul a Salzburg.

62:47
    Erdei Zoltán vette át szépen a korongot, a lövést azonban Peeters védte!

61:39
    Peeters védett óriásit, ez pedig nagy helyzet volt!

61:25
    Nem volt pontos a passz, tilosra ütöttük.

60:54
    Saját kapuja mögül indul a Fehérvár.

60:09
    Salzburgi helyzettel kezdődött a hosszabbítás.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

A rendes játékidő nem hozott döntést, rövid szünet után jön az 5 perc hosszabbítás.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 5. Kiss (Szita), 32. Kovács (R.), 34. Szita (Kiss, Antal), 53. Kiss (Erdei, Takács) – 7. Volf (Zimmermann), 31. Juscak (Ettwein, Volf), 33. Feldner (Korecky), 55. Bappert (Ettwein)