Videoton FC II. – SZEOL SC 3:1 (vége)
Videoton FC II.
3:1 (1:0)
SZEOL SC
vasárnap 23.11.2014, 12:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • NBIII - Közép csoport

Beigazolódott a "gyanú", valóban pazar iramú alsóházi rangadót láthattunk a csípős hideg ellenére is. A kilátogató ultrák is kitettek magukért, végig hangosan buzdították a második számú fehérvári csapatot. Az elején inkább a Szeged dominált, kissé a semmiből jött a 33.percben a fehérvári vezető találat, ami egészen a 60. percig, Bata góljáig kitartott. Azt azonban két fehérvári gól követte, így alakult ki a magabiztosnak mondható, 3-1-es fehérvári győzelem! A hasonló folytatásban bízva köszönöm meg megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (14:00:05)

90+3

90+2
    Géresi helyzete is kimaradt a túloldalon.

90+1
    Komoly szegedi helyzet maradt ki.

90
    Faragó lövését fogta magabiztosan a fehérvári kapus!

89
    Szép védekezés után indulhat a Fehérvár.

88
    Brachi végezz el bedobást közel a szegedi szögletzászlóhoz.

86
    Fergeteges a lelátói hangulat, az ultrák kitesznek magukért.

86
    Leindler rúgja ki a labdát.

86
    Támad a Szeged, de kissé megfogta őket a harmadik gól.

84
    A Vidi gólt szerzett!
    A csereként pályára lépő DOMINIQUE VALLEJOS góljával növeli két gólosra előnyét a Videoton! Szép indítás után higgadt befejezés!

81
    A vendégek is cserélnek, Mihálffy Zsolt érkezik a pályára.

81
    Utolsó cseréjét is kihasználja a Fehérvár, Kocsis helyére Vincze Viktor érkezik.

78
    Bár alig egy félperce még a gólvonalról tudtak menteni a vendég védők, most már ott az újabb fehérvári gól! SEJBEN VIKTOR emelte át gyönyörűen a kifutó kapust!