Dinamo Moszkva – Panathinaikos FC 2:1 (vége) | FK Krasznodar – Lille OSC 1:1 (vége) | Rijeka – Standard Liège 2:0 (vége)
Feyenoord Rotterdam – Sevilla 2:0 (vége) | VfL Wolfsburg – Everton FC 0:2 (vége) | SBA – BSC Young Boys 1:3 (vége)
AC Sparta Praha – SSC Napoli 0:0 (vége) | Aalborg – FCSB 1:0 (vége) | Dynamo Kijev – Rio Ave FC 2:0 (vége)
Dinamo Minszk – PAOK 0:2 (vége) | En Avant Guingamp – ACF Fiorentina 1:2 (vége) | Trabzonspor – Metalist Harkov 3:1 (vége)
KSC Lokeren – Legia 1:0 (vége) | Villarreal – Borussia M'gladbach 2:2 (vége) | Zürich – Apollon Limassol 3:1 (vége)
Torino FC – Club Brugge KV 0:0 (vége) | HJK – FC København 2:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Partizan Bělehrad 1:0 (vége)
Asteras – Besiktas JK 2:2 (vége) | Celtic Glasgow – Salzburg 1:3 (vége) | AFC Astra Giurgiu – Din. Zagreb 1:0 (vége)
Internazionale – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (vége) | AS Saint-Étienne – Qarabag 1:1 (vége)
HNK Rijeka
2:0 (2:0)
Standard Liège
csütörtök 27.11.2014, 19:00 • Kantrida • Európa liga

A vártnál könnyebben nyert a Rijeka a Standard Liege ellen, gyakorlatilag már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. A tizenegyes és a kiállítás megpecsételte a vendégek sorsát, a Rijeka a második félidőben kényelmesen őrizte meg az előnyét.
    A csoport másik mérkőzésén a Feyenoord 2-0-ra nyert a Sevilla ellen, így ők helyet is cseréltek a csoport élén. A továbbjutás azonban még így is három csapat köz dől majd el, hiszen még a Rijeka is lehet első, ha nyer az utolsó fordulóban, és kikap a Feyenoord. (20:53:00)

90+3

90+2
    Kramaric kapott sárga lapot mert sípszó után elrúgta a labdát.

90+1
    Watt kapott sárga lapot, mert buktatta Leskovicot.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    A hazai nézők ünnepelnek az esőben, most már megvan a győzelem.

88
    De Sart próbálkozott egy lövéssel 25 méterről, de csúnyán fölé ment.

87
    A harmadik csere a HNK Rijekánál: lemegy Moises, bejön Krstanovic.

86
    Kényelmesen játssza végig a Rijeka a második félidőt, nem forog veszélyben a vezetése.

85
    Mpoku ívelte fel a kapu elé a labdát, de kifejelte onnan Mitrovic.

84
    Moises lökte el a meginduló Mpokut, szabadrúgás a vendégeknek 35 méterről.

83
    Megint Cvijanovic, a bal oldali szögletére pedig ugyanúgy mint az előbb, Leskovic érkezett de tíz méterről a kapu fölé fejelt.

82
    Cvijanovic adott középre a jobb oldali szabadrúgásból, de Leskovic fejesét a kapu fölé ütötte Thuram.

81
    De Sart buktatta Cvijanovicot, sárga lapot kapott érte.

80
    Szöglet a vendégeknek, de Mpoku jobb oldali beadását fogta Vargic.

79
    Mpoku lőtte el a vendégek szabadrúgását 25 méterről, de Vargic kiütötte a léc alá tartó labdát.