Dinamo Moszkva – Panathinaikos FC 2:1 (vége) | FK Krasznodar – Lille OSC 1:1 (vége) | Rijeka – Standard Liège 2:0 (vége)
Feyenoord Rotterdam – Sevilla 2:0 (vége) | VfL Wolfsburg – Everton FC 0:2 (vége) | SBA – BSC Young Boys 1:3 (vége)
AC Sparta Praha – SSC Napoli 0:0 (vége) | Aalborg – FCSB 1:0 (vége) | Dynamo Kijev – Rio Ave FC 2:0 (vége)
Dinamo Minszk – PAOK 0:2 (vége) | En Avant Guingamp – ACF Fiorentina 1:2 (vége) | Trabzonspor – Metalist Harkov 3:1 (vége)
KSC Lokeren – Legia 1:0 (vége) | Villarreal – Borussia M'gladbach 2:2 (vége) | Zürich – Apollon Limassol 3:1 (vége)
Torino FC – Club Brugge KV 0:0 (vége) | HJK – FC København 2:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Partizan Bělehrad 1:0 (vége)
Asteras – Besiktas JK 2:2 (vége) | Celtic Glasgow – Salzburg 1:3 (vége) | AFC Astra Giurgiu – Din. Zagreb 1:0 (vége)
Internazionale – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (vége) | AS Saint-Étienne – Qarabag 1:1 (vége)
SK Slovan Bratislava
1:3 (1:2)
BSC Young Boys
csütörtök 27.11.2014, 19:00 • Pasienky • Európa liga

A Slovan az ötödik meccsét is elveszítette a sorozatban, de legalább megszerezték az első góljukat.
    Az első félidőben egy lendületesebb, dinamikusabb játékot láthattunk, szünetre egygólos vendégelőnnyel mehettek a csapatok.
    A fordulót követőn leült a találkozó, Kubo 64. percben szerzett találatával pedig a három pont is eldőlt. A mérkőzés hajrájában már nem sok érdemleges történt, többnyire alibijáték folyt a pályán.
    Köszönöm a figyelmet! (20:57:07)

90+3

90+3
    A középpályán folyt a játék, majd a játékvezető lefújta a találkozót.

90+1
    A Slovan birtokolj a labdát, egyelőre veszélyes területre nem tudja bejátszani.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Balról tekerték középre a labdát a hazaiak, Zofcak hat méterről nem sokkal fejelt mellé. Egyelőre nem jött össze a szépítés.

88
    A középpályán harcolnak a felek, nem sok érdemleges történik a pályán.

86
    Balról érkezett a vendégek beadása, Perniš rossz helyre öklözött, de Sanogo Junior hat méterről a blokkba rúgta a labdát.

85
    Az iram teljesen visszaesett, egyik csapat se nagyon akar futballozni.

83
    Halenar fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, próbálkozása fölé ment.

82
    Milinkovic jött be Kubík helyett.

82
    Vilotić sodorta el ellenfelét, érkezett is a sárga lap.

81
    Grendel helyett Žofčák a pályán.

80
    Hadergjonaj jött be Zárate helyen.

79
    Leült a találkozó, kényelmes, már-már unalmas játék a pályán.

77
    A svájciak vezettek támadást, a hazai védelem mögé nem sikerült bejátszani a labdát.

76
    A vendégek birtokolják a labdát, a Slovan nem sok fantáziával játszik.

74
    A hazaiak ívelhettek be szabadrúgást a Young Boys tizenhatosára, a kapu előtt ütközött két játékos, mindketten lenn maradtak.

Gólok: 12. Soumah – 9. Hoarau (bünt.), 19. Kubo, 64. Kubo

Lapok:   41. Kubik (SBA), 57. Kolčák (SBA) – 82. Vilotić (YBB)

SK Slovan Bratislava: Perniš – Kolčák, Hudák, Gorosito, Čikoš – Grendel (81. Žofčák), Štefánik – Peltier, Halenár, Kubík (82. Milinkovic) – Soumah
    Cserék: Poláček – T. Jablonský, Bagayoko, Sipľak, Žofčák, Milinković (80. Zárate), Vittek

BSC Young Boys: Mvogo – Sutter, Vilotić, von Bergen (C), Lecjaks – Sanogo Junior, Bertone – Steffen (71. Nuzzolo), Kubo, Zárate (80. Hadergjonaj )– Hoarau (67. Afum)
    Cserék: Wölfli – Hadergjonaj, Rochat, Costanzo, Gajić, Nuzzolo, Afum

Játékvezetők: Pol van Boekel – Dave Gossens, Hessel Steegstra