Dinamo Moszkva – Panathinaikos FC 2:1 (vége) | FK Krasznodar – Lille OSC 1:1 (vége) | Rijeka – Standard Liège 2:0 (vége)
Feyenoord Rotterdam – Sevilla 2:0 (vége) | VfL Wolfsburg – Everton FC 0:2 (vége) | SBA – BSC Young Boys 1:3 (vége)
AC Sparta Praha – SSC Napoli 0:0 (vége) | Aalborg – FCSB 1:0 (vége) | Dynamo Kijev – Rio Ave FC 2:0 (vége)
Dinamo Minszk – PAOK 0:2 (vége) | En Avant Guingamp – ACF Fiorentina 1:2 (vége) | Trabzonspor – Metalist Harkov 3:1 (vége)
KSC Lokeren – Legia 1:0 (vége) | Villarreal – Borussia M'gladbach 2:2 (vége) | Zürich – Apollon Limassol 3:1 (vége)
Torino FC – Club Brugge KV 0:0 (vége) | HJK – FC København 2:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Partizan Bělehrad 1:0 (vége)
Asteras – Besiktas JK 2:2 (vége) | Celtic Glasgow – Salzburg 1:3 (vége) | AFC Astra Giurgiu – Din. Zagreb 1:0 (vége)
Internazionale – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (vége) | AS Saint-Étienne – Qarabag 1:1 (vége)
AC Sparta Praha
0:0 (0:0)
SSC Napoli
csütörtök 27.11.2014, 19:00 • Generali Arena, Prága • Európa liga

Gólt nem láthattunk a meccsen Kedves Nézőink, viszont izgalmak azért adódtak.
    Az első félidőben láttunk egy Husbauer kapufát, illetve egy megpattanó beadást követően Krejci hagyott ki hatalmas lehetőséget. A vendégek nem sokat mutattak az első játékrészben.

A második félidőben picit éledezett a Napoli, több helyzetük volt a második félidő elején, de a nagyobb helyzetet ismét a hazai csapat előtt adódott. Matejovsky küldte rá a kipattanót, majd egy védő érintésével a felső lécen csattant a labda. A végére nem maradtak izgalmak. Sparta Praha – Napoli 0:0. Köszönjük, hogy velünk tartottak! (20:52:50)

90+4

90+3
    Hamsik egy remek csel után tört be a büntető területre, majd beadás helyett rálőtte éles szögből, de az oldalhálót találta el.

90+2
    A beadást Stech boxolta ki.

90+2
    Ezúttal Krejci szabálytalankodott, jó helyről jöhet a nápolyi csapat.

90+1
    Ghoulam szabálytalan Dockallal szemben.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Matejovsky megy le, helyette Vacek a pályán.

90
    Hamsik beadását Zapata csúsztatta nem sokkal mellé! Nagy helyzet volt.

89
    Krejci tartózkodott lesen.

88
    Matejovsky kapott szabadrúgást.

86
    Marecek távoli lövése csapódott, de fölé szállt, Cabral jöhet kirúgással.

86
    Mindösszesen öt perc a meccsből.

85
    Hamsik lőtt csúnyán fölé. Kirúgás.

85
    Sokáig tétováztak a hazaiak, így a támadást lekapcsolták a vendégek.

83
    Ghoulamot kereste a labda, de kicsit hosszú lett. A kapusé a labda.

81
    Ghoulam szögletét sikerült megcsúsztatni, majd Hamsik a hosszú oldalról fejelhetett, de a fejes a kapufát érintve fölé megy!