Budapest Honvéd FC – Győr 0:2 (vége) | Pécsi MFC – Puskás Akadémia FC 0:1 (vége) | Dunaújváros – Fehérvár 1:4 (vége)
Szombathelyi Haladás – KTE-Phoenix Mecano 3:1 (vége) | Paksi FC – Nyíregyháza 0:0 (elhal.)
Pécsi MFC
0:1 (0:0)
Puskás Akadémia FC
szombat 06.12.2014, 16:00 • PMFC Stadion, pécs • OTP Bank Liga

Zsinórban harmadik mérkőzését nyerte meg minimális különbséggel a Puskás Akadémia.
    Így a pécsiek kiesőhelyén kezdhetnek majd neki a szünetet követően a bajnokságnak. Lesz most ideje Robert Jarninak a taktikai felkészítésre!

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Pécsi MFC – Puskás Akadémia FC 0:1 (17:57:25)

90+3

90+3
    Szabadrúgást kap saját térfelén a vendég együttes.

90+2
    Vaszicsku fejelte ki a felívelést. Szatmári csapott le a szabad játékszerre, nem lőtt egyből, el is vesztette.

90+1
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Heffler beívelését Frőhlich két méterről bólinthatta kapura a hosszú oldalon. Középre tartó bólintását könnyen fogta Danilovics kapus.

89
    Kővári előtt elcsúszott egy védő, kiszorított helyről próbálkozott a csatár. A Danilovicsról lecsorgó gólba tartó labdát Kelics vágta ki a gólvonalról!

87
    Harsányi Tischler helyén folytatja.

86
    Hosszú indításokkal próbálkoznak a hazaiak. Danilovics rendszerint fogja ezeket, most is ez történt.

85
    Heffler sem tudja befutni a füvön megcsúszó labdát.

84
    Frank és Rácz mentek le, Heffler és Kővári érkeztek!

82
    Szatmári balos cselét követően jobbal vette célba a kaput. Tizenhat méteres lövése a felső lécen pattant!

81
    A balról érkező beadás elszállt a társak feje felett.

80
    Márkvárt helyét Pölöskey veszi át.

79
    Hátul adogattak a pécsiek, Causic ért bele rosszul a labdába. Dobással ajándékozta meg a vendégeket.

78
    Frank beadásába belelépett Gohér. A hazaira visszapattanó játékszer kicsorgott az alapvonalon. Kirúgás!

77
    Szatmári szórt el a labdát, de a vendégek is így tettek.

76
    Frőhlich próbálta belőni a védelem mögé a játékszert. Ezúttal sem elérhető a labda.