6 6
Sofia Dmitrieva
0
2 0
szerda 10.12.2014, 10:55 • Court 12, Tel Aviv • ITF-Tel Aviv - Israel Women's Tournament in memory of Marjorie Sherman (kemény borítás)

Bondár Anna egészen kiválóan játszott a mérkőzés elejétől kezdve. Gyorsan dupla brékelőnybe került mindkét szettben és ugyan a szettek lezárása mindig nehézkesre sikerült, alighanem a 6:2, 6:0-s győzelmet nemigen kell megmagyarázni. Az adogatásai remekül sikerültek, végül egyszer sem vesztette el a szerváját, ellenben ötször is elvette Sofia Dmitrieváét. A második szett különösen gyorsra sikeredett, alig húsz perc alatt lemosta a pályáról ellenfelét.

Anna ezzel az izraeli tenisztorna negyeddöntőjébe jutott, reméljük kitart jó formája!

Bondár Anna – Sofia Dmitrieva: 2-0!
    6:2, 6:0!
    ---- (12:03:29)

Mérkőzés vége

6:0
    Bondár Anna végül hozza a szerváját és ezzel a második játszmát is! Két szettben búcsúztatja az orosz Sofia Dmitrievát simán, könnyedén, ezzel bejut a tel-avivi tenisztorna negyeddöntőjébe!

A-40
    Játszma- és mérkőzéslabdához jut Bondár Anna!

A-40
    Labdamenet győztese Bondár.

40-40
    14 perc alatt eljutott Anna 0:0-ról 5:0-ra, de most a döntő ütést egyelőre nem tudja bevinni. Most újra egál!

40-40

40-A
    Másodszor is bréklabda sajnos.

40-A
    Labdamenet győztese Dmitrieva.

40-40
    Jól van, bréklabda hárítva, most irány a mérkőzéslabda.

40-40

30-40
    Sajnos bréklabdához jut Sofia Dmitrieva.

30-40

30-30
    Bréklabda, vagy mérkőzéslabda a tét, fontos labdamenet jön!

30-30

15-30
    Dmitrieva próbálja elkapni a veszett fejsze nyelét, Bondárnak figyelnie kell.

15-30

15-15
    Lehet, hogy alig másfél perc múlva befejeződik a mérkőzés, addig kell még összpontosítania Bondárnak.