FC Dnipro Dnipropetrovsk – AS Saint-Étienne 1:0 (vége) | Qarabag – Internazionale 0:0 (vége) | Club Brugge KV – HJK 2:1 (vége)
FC København – Torino FC 1:5 (vége) | Partizan Bělehrad – Asteras 0:0 (vége) | Besiktas JK – Tottenham Hotspur 1:0 (vége)
Salzburg – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége) | Din. Zagreb – Celtic Glasgow 4:3 (vége) | PSV Eindhoven – Dinamo Moszkva 0:1 (vége)
Panathinaikos FC – Estoril 1:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Zürich 3:0 (vége) | Apollon Limassol – Villarreal 0:2 (vége)
Standard Liège – Feyenoord Rotterdam 0:3 (vége) | Sevilla – Rijeka 1:0 (vége) | Lille OSC – VfL Wolfsburg 0:3 (vége)
Everton FC – FK Krasznodar 0:1 (vége) | SSC Napoli – SBA 3:0 (vége) | FCSB – Dynamo Kijev 0:2 (vége)
Rio Ave FC – Aalborg 2:0 (vége) | PAOK – En Avant Guingamp 1:2 (vége) | ACF Fiorentina – Dinamo Minszk 1:2 (vége)
Metalist Harkov – KSC Lokeren 0:1 (vége) | Legia – Trabzonspor 2:0 (vége)
FC København
1:5 (1:2)
Torino FC
csütörtök 11.12.2014, 19:00 • Parken, København • Európa liga

Az első negyed órát követően nem úgy nézett ki, hogy ekkora verésbe szalad bele a hazai csapat, sőt...
    Kifejezetten ötletes és szép támadásokat vezettek. A vezető gólhoz igaz szerencse is kellett, de ez nem von le semmit a dánok érdemeiből.
    Aztán a semmiből egyenlített a vendégcsapat. Ráadásul 2 belső védőjüket is elveszettették – piros lappal.
    Amauri büntetője már a vezetést jelentette a Torino számára.

A második félidő elejét nagyon megnyomta a vendég csapat. 10 perc alatt lerendezte a mérkőzést. Ötletes és veszélyes támadások végén szereztek további 3 gólt.
    Ezt követően leült a mérkőzés. A Torino nem akart, a hazai csapat pedig nem tudott támadni.

Így megérdemelt vendég siker született!

A hazai csapatból Andersen, Amartey és Nicolai Jorgensen játszott jól. A Torino gárdájából pedig Martinez, Darmian, Bovo, Silva és El Kaddouri teljesítménye megsüvegelendő!

Köszönjük a figyelmüket! (20:52:53)

90+2

90+1
    2 percet hosszabbít a játékvezető.

90
    Graziano buktatja Amartey-t. Hazai szabadrúgás következik.

90
    Mindkét csapat látványosan öli az időt.

89
    A dán védők járatják a labdát, bevonják Andersen kapust is.

88
    Amauri lövése felpörög egy védő lábán. Az ismétlés Quagliarella-tól jött, de Andersen biztos kézzel hárít!

88
    Olsen váltja de Riddert a pályán.

87
    A támadó De Ridder jött hátra és szerelte Silvát.

86
    A dán védelem adogat és cseleznek hátul – a szükség nagy úr elvén.

85
    Torinoi szabadrúgást túlszínezték a vendégek. Könnyű szerrel lépett közbe Amartey.

85
    Nicolai Jorgensen kapja meg a megérdemelt pihenőjét. Felfel áll be a maradék időre.

84
    Quagliarella-t is lesen állítja meg a játékvezető.

83
    A dán védelem adogat. Már az olasz támadók sem zavarják őket.

82
    Nemcsak a gólok tekintetében fölényes a Torino előnye, de a lesállásokéban is (0:8)

81
    Darmian kapta lesen a labdát. Szabadrúgás kifelé!

80
    Kirúgással jöhet a Kobenhavn csapata.

Pungor Csaba

Gólok: 7. Amartey – 15. Martinez, 42. Amauri (bünt.), 48. Martinez, 50. Darmian, 54. Silva

Lapok:   31. Antonsson (KOD), 41. Mathias Jorgensen (KOD)

FC København: Andersen – Amartey, Mathias Jorgensen, Antonsson, Hogli – Amankwaa, Delaney (c), Claudemir (Lindbjerg 78'), Toutouh – de Ridder (Olsen 88'), Nicolai Jorgensen (Felfel 85')
    Cserék: Christensen – Bay

Torino FC: Padelli – Maksimovic (Jansson 61'), Darmian, Moretti, Silva – Glik (c) – Bovo, Gazzi, El Kaddouri (Graziano 67') – Martinez (Quagliarella 59'), Amauri
    Cserék: Gillet – Rosso, Caronte

Játékvezetők: Vladislav Bezborodov /RUS/; Asszisztensek: Nikolay Golubev /RUS/, Maksim Gavrilin /RUS/; Tartalék játékvezető: Valery Danchenko /RUS/