FC Dnipro Dnipropetrovsk – AS Saint-Étienne 1:0 (vége) | Qarabag – Internazionale 0:0 (vége) | Club Brugge KV – HJK 2:1 (vége)
FC København – Torino FC 1:5 (vége) | Partizan Bělehrad – Asteras 0:0 (vége) | Besiktas JK – Tottenham Hotspur 1:0 (vége)
Salzburg – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége) | Din. Zagreb – Celtic Glasgow 4:3 (vége) | PSV Eindhoven – Dinamo Moszkva 0:1 (vége)
Panathinaikos FC – Estoril 1:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Zürich 3:0 (vége) | Apollon Limassol – Villarreal 0:2 (vége)
Standard Liège – Feyenoord Rotterdam 0:3 (vége) | Sevilla – Rijeka 1:0 (vége) | Lille OSC – VfL Wolfsburg 0:3 (vége)
Everton FC – FK Krasznodar 0:1 (vége) | SSC Napoli – SBA 3:0 (vége) | FCSB – Dynamo Kijev 0:2 (vége)
Rio Ave FC – Aalborg 2:0 (vége) | PAOK – En Avant Guingamp 1:2 (vége) | ACF Fiorentina – Dinamo Minszk 1:2 (vége)
Metalist Harkov – KSC Lokeren 0:1 (vége) | Legia – Trabzonspor 2:0 (vége)
FC Red Bull Salzburg
5:1 (2:0)
AFC Astra Giurgiu
csütörtök 11.12.2014, 19:00 • Red Bull Arena • Európa liga

Remek , gólgazdag meccsen vagyunk túl Kedves Nézőink!
    A gólgyártást Sabitzer kezdte meg , aki Kampl sarkazása után vágta hálóba a labdát. A második gólt Kampl lőtte 15 méterről. Lövése a jobb felső sarokba kötött ki. Óriási gól volt!

A második félidőben a 46. percben Alan kapott remek labdát, majd közelről a hálóba lőtt. Az 52. percben Florescu hatalmas lövése gólt eredményezett, szépített ezzel az Astra. A 70. percben Alan került ismét helyzetbe, és első góljához hasonlóan, közelről a kapuba lőtt. A ráadásban a csereként beállt Soriano beadására Kampl érkezett, és védhetetlenül vágta a kapu bal oldalába a labdát. Ezzel ő is duplázott. Simán, 5:1-re nyert a Salzburg, és csoportelsőként továbbjutott az Európa Ligában! Köszönjük figyelmüket, további szép estét minden Kedves Nézőnek! (20:50:40)

90+3
    KAMPL - 5:1

90+2
    A Salzburg gólt szerzett!

KEVIN KAMPL teljesen üresen érkezett a hosszú oldalon Soriano beadására, majd kapásból a kapu bal oldalába vágta a labdát. 5:1 A Salzburgnak! Kiütés!

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Budescu elhagyja a pályát, helyette Fatai folytatja.

90
    Keita szabálytalankodott Yahayaval szemben.

88
    Kampl lövése célt tévesztett, nem sokat tévedett, de a jobb kapufa mellett szállt el lövése. Kirúgás.

87
    Pliatsikas lesen tartózkodott.

86
    Kampl ismét a kapu elé tette, de a védelem ezúttal a helyén volt.

85
    Kampl beadását kifejelték, majd Kampl remek passzt adott Keitanak, aki távolról rábombázta, és Lung csak kiütni tudta! Újabb szöglet.

85
    Kampl passza nem jutott el a társhoz, a védők közbepiszkáltak, és szögletre mentettek!