FC Dnipro Dnipropetrovsk – AS Saint-Étienne 1:0 (vége) | Qarabag – Internazionale 0:0 (vége) | Club Brugge KV – HJK 2:1 (vége)
FC København – Torino FC 1:5 (vége) | Partizan Bělehrad – Asteras 0:0 (vége) | Besiktas JK – Tottenham Hotspur 1:0 (vége)
Salzburg – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége) | Din. Zagreb – Celtic Glasgow 4:3 (vége) | PSV Eindhoven – Dinamo Moszkva 0:1 (vége)
Panathinaikos FC – Estoril 1:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Zürich 3:0 (vége) | Apollon Limassol – Villarreal 0:2 (vége)
Standard Liège – Feyenoord Rotterdam 0:3 (vége) | Sevilla – Rijeka 1:0 (vége) | Lille OSC – VfL Wolfsburg 0:3 (vége)
Everton FC – FK Krasznodar 0:1 (vége) | SSC Napoli – SBA 3:0 (vége) | FCSB – Dynamo Kijev 0:2 (vége)
Rio Ave FC – Aalborg 2:0 (vége) | PAOK – En Avant Guingamp 1:2 (vége) | ACF Fiorentina – Dinamo Minszk 1:2 (vége)
Metalist Harkov – KSC Lokeren 0:1 (vége) | Legia – Trabzonspor 2:0 (vége)
Sevilla FC
1:0 (1:0)
HNK Rijeka
csütörtök 11.12.2014, 21:05 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Európa liga

Mondhatni, hogy a Sevilla hozta a kötelezőt. Csekély egygólos győzelmet aratott a spanyol csapat.

Az első félidőben a 20.percben Suarez talált be, ez a találat mint később kiderült döntött a három pont, és a továbbjutás sorsáról.

A második félidőben többször is meg volt a horvát csapat sansza az egyenlítésre, de egyik helyzetükből sem tudtak gólt szerezni. A végén Mbia lőtt még egy felső kapufát, de a lécről fölé szállt a labda. Az állás a második félidőben nem változott, a Sevilla tehát továbbjutott a csoportjából a második helyen, a Feyenoord mögött, a Rijeka búcsúzik az Európa Ligától. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:59:53)

90+5

90+4
    Vitolo harcolt ki szögletet.

90+3
    Ivancic szabálytalankodott Navarroval szemben.

90+2
    Kramaric beadásába Navarro állt bele, az ismételt beadás Pedig nem jó, Betoé a labda.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Ivancic kapott sárgalapot Mbia buktatása miatt.

90
    Megkezdődött a rendes játékidő utolsó perce.

89
    Kramaric remekül tekerte el a sorfal felett, de lövése a kapu jobb oldala mellett elszállt egy kevéskével!

88
    Pareja rúgott oda Kramaricnak, sárga a jutalma a sevillai védőnek! Jó helyről jöhetnek a vendégek! A távolság kb 20-22 méter.

87
    Cvijanovic szabálytalankodott a középpályán.

87
    Mbia egy remek passzt követően a felső lécet találta el! Nagyon jó kis próbálkozás volt!

86
    Reyes beadása Gameiro számára elérhetetlen volt. Vargic jöhet a kirúgással.

86
    A horvát csapatnak meg volt a lehetősége a gólszerzésre, nem is egyre. Azonban nem bevehetetlennek tűnik ma Beto kapuja.

85
    Mindössze öt perc a félidőből Kedves Nézőink! Továbbra is tartja csekély, egy gólos előnyét a hazai csapat.

84
    Mbia beadását Vesovic fejelte haza Vargicnak. Remek védőmunka.

83
    Hazai szöglet következik, melyet kicsiben végeztek el Reyesék.

82
    Banega középről érkező lövését Vargic védte, a kipattanót Gameiro hiába pofozta a hálóba, les miatt kifelé az ítélet.

81
    Remek inditást követően Kramaric elé pattant a labda Ivancictól, a támadó egy az egyben találta magát a kapussal, de lövése nem volt kellően erős, és pontos sem, Beto vetődött, és fogta a lövést.

Gólok: 20. Suarez

Lapok:   14. Vitolo (SEV), 37. Mbia (SEV), 53. Bacca (SEV), 88. Pareja (SEV) – 61. Mocinic (HNK), 74. Vesovic (HNK), 76. Tomecak (HNK), 90. Ivancic (HNK)

Sevilla FC: Beto – Navarro (C), Carrico, Pareja, Coke ( 77' Figuerias ) – Banega, Mbia – Vitolo, Suarez ( 60' Arribas ) , Reyes – Bacca ( 66' Gameiro )
    Cserék: Rico – Arribas, Aspas, Deulofeu, Figueiras, Gameiro, Vidal

Edző: U. Emery

HNK Rijeka: Vargic – Vesovic, Samardzic, Mitrovic, Tomecak – Mocinic ( 71' Cvijanovic ) , Jajalo – Kvrzic ( 67' Jugovic ) , Moies ( 76' Ivancic ) , Sharbini (C) – Kramaric
    Cserék: Prskalo – Bertosa, Cvijanovic, Ivancic, Jugovic, Leskovic, Lima

Edző: K. Matjaz