Bayer Leverkusen – Borussia M'gladbach 1:1 (vége) | VfL Wolfsburg – SC Paderborn 07 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg
1:1 (1:0)
SC Paderborn 07
vasárnap 14.12.2014, 17:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:26:45)

Szerintem senki sem érti most Wolfsburgban, hogy ezt a meccset hogy nem tudták ma megnyerni. Ötven percig óriási fölényben futballoztak a zöld-fehérek, gólt lőttek, 11-est harcoltak és hagytak ki, kapufát, érvénytelen gólt szereztek, miközben igen gyenge ellenfelük szinte a félpályát sem lépte át. Az 50. percben aztán egy erősen véleményes büntetőt kaptak a vendégek, amit belőttek, s ezt követően fokozatosan esett szét a hazaiak futballja. Ennek ellenére a helyzetek alapján fölényes győzelmet kellett volna aratnia a Wolfsburgnak, Bas Dost egymaga megnyerhette volna, de Kruse kapus nagy napot fogott ki, s szerzett végül egy pontot csapatának.

90+5

90+5
    A bal oldali szöglet után Caligiuri elöl mentenek fejjel középen a vendégvédők.

90+5
    De Bruyne felívelése után Rafa fejeli szögletre a labdát balösszekötőben.

90+4
    Vieirinha jobb oldali beadása kétszer egymás után, de egyik sem talál csapattársat, majd Luiz Gustavo bal oldali beadása után Bendtner elöl mentenek a védők, végül Arnold lő 22 méterről fölé.

90+3
    Hunt lapos bal oldali beadása után ment középen Wemmer.

90+3
    Bendtner passza után Naldo lő 30 méterről a kapu fölé.

90+2
    A hazai szöglet veszélytelen, mentenek a vendégvédők.

90+2
    Vieirinha jobb oldali beadására a röviden érkezik Bendtner, de pörgetését szögletre menti Kruse.