Serco UNI Györ
74:62 (18:14, 33:31, 56:46)
PINKK-Pécsi 424
vasárnap 14.12.2014, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Női NB I. A csoport

Talán kicsit meglepő az eredmény, de a győriek teljesen megérdemelten nyertek ilyen arányban is. Igazi csapatként működtek, míg a pécsieknél csak Faulknert lehet dicsérni a vállalkozó kedvéért és remek passzaiért.

A meccset eleve jobban kezdte a Győr és csak a második negyed elején tudtak vezetni a vendégek, erre azonban jól reagáltak a hazaiak és ha lehet így fogalmazni, a második negyed végétől már kézben tartották a mérkőzést. (19:53:27)

39:45
    Vajda eredményes a palánk alatt és még dobhat egy büntetőt. (74:62)

39:29
    Ruják dobása pontatlan. (72:62)

39:05
    Őri az egyik büntetőt értékesíti. (72:62)

39:05
    Ivanovic szabálytalankodik a győri palánk alatt, Őri dobhat két büntetőt. (72:61)

38:55
    Koch hárompontosa kimarad. (72:61)

38:48
    Katona értékesíti a büntetőket. (72:61)

38:43
    Czirják szabálytalansága után Katona jöhet büntetőkkel. (72:59)

38:38
    Vendég időkérés. (72:59)

38:38
    Takács mindkét büntetőt csont nélkül értékesíti. (72:59)

38:38
    Gémes is a hazai térfélen szabálytalankodik, ismét Takács próbálkozhat kétszer. (70:59)