Bayern München – SC Freiburg 2:0 (vége) | Hannover 96 – FC Augsburg 2:0 (vége) | Hamburger SV – VfB Stuttgart 0:1 (vége)
1. FC Köln – 1. FSV Mainz 05 0:0 (vége)
Hannover 96
2:0 (1:0)
FC Augsburg
kedd 16.12.2014, 20:00 • AWD-Arena, Hannover • Bundesliga

A második játékrész szerencsére jobban sikerült, mint az első. Már kevesebb volt az eladott labda, több volt a veszélyes akció. Mindkét oldalon voltak helyzetek. A második hazai gólt követően (a tizenegyes nagyon erősen úgy tűnt, hogy ajándék tizenegyes volt a Hannovernek) az Augsburg rákapcsolt, számos óriási ziccert is kidolgoztak, de ezek is kimaradtak. Kiválóan védett Zieler, a vendégek pedig mindent elpuskáztak. Az utolsó negyed órában abbahagyta a nagy rohamokat az Augsburg, lélekben feladták.

Összességében teljesen megérdemelt a hazai győzelem, a Hannover rá tudta erőltetni az akaratát a vendégekre, az Augsburg ma közel sem tudta adni tudása legjavát.

Hannover – Augsburg: 2-0!
    ---- (21:52:28)

90+2

90+2
    Caiuby futott lesre a bal oldalon.

90+1
    Két perc a ráadás, eldőlt a mérkőzés alighanem, képtelen betalálni az Augsburg és most már az akciók sem ugyanolyan elánnal mennek.

90+1
    Kiyotake helyett Prib az utolsó percekre a hazaiaknál.

90
    Gyorsan elvégzett szabadrúgás (pedig csak 20 méterre volt a kaputól), de figyeltek a hazai védők, elakadt a támadás. Itt most egy lövés jobb lett volna.

90
    A beívelést kifejelik, ebből még Thommy megindul középen.

89
    Klavan is besárgul, a kilépni készülő Briandot rántotta le a földre. Hát, az ismétlés alapján nagyon 50-50 volt ez.

88
    Teljesen leült a mérkőzés sajnos, úgy tűnik, kicsit reményét vesztette a zöld mezes együttes.

87
    Elöl tartja a labdát az Augsburg, de elmaradnak a nagy helyzetek és a ziccerek már bő tíz perce.

86
    Bal oldali keresztlabda Esswein irányába Caiubytól, pár centivel lemaradt, bár lökést reklamál a vendégek támadója.

85
    Az idő a Hannovernek dolgozik. Nagyon nehéz perceket éltek túl nemrég, de most kicsit alább hagyott az augsburgi rohamozás. Mezőnyjáték a középpályán.

84
    Jobb oldali vendég akció, Esswein nem érti, miért fújtak ellene, vélhetően les miatt.

83
    Most kicsit megálltak a felek, de próbál támadni az Augsburg.

82
    Könnyedén elszórja elől a labdát a Hannover, bár nem húzódnak egyébként vissza, próbálnak most is letámadni.

81
    Újabb hazai csere, Pander érkezik Albornoz helyére.

80
    Verhaegh kanalazza be a labdát jobbról, kifejelik. Caiuby pedig túl vehemensen próbálja visszaszerezni.

79
    Percek óta megszűnt a Hannover támadójátéka, most is gond nélkül került Manningerhez a laszti. De telik az idő és továbbra is két góllal vezetnek a hazaiak.

78
    Beszorul a Hannover az elmúlt percekben, ismét Bobadilla kísérletezett lövéssel jobbról, Zieler fogta ezt is.

Gólok: 21. Sané, 56. Joselu (bünt.)

Lapok:   68. Bobadilla (AUG), 73. Baier (AUG), 89. Klavan (AUG)

Hannover 96: Zieler – Sakai, Marcelo, Sané, Miiko Albornoz (Pander 81') – Schmiedebach (Gülselam 76'), Hirsch – Briand, Stindl, Kiyotake (Prib 90+1') – Joselu
    Cserék: Almer – Gülselam, Prib, Stankevicius, Pander, Karaman, Bittencourt

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh, Jeong-Ho Hong, Klavan, Baba – Baier – Bobadilla, Feulner (Thommy 71'), Halil Altintop, Esswein – Durdic (Caiuby 63')
    Cserék: Gelios – Philp, Werner, de Jong, Kohr, Thommy, Caiuby

Játékvezetők: C. Dingert – T. Christ, F. Steuer