FC Schalke 04 – Hamburger SV 0:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt 1:1 (vége) | FC Augsburg – Borussia M'gladbach 2:1 (vége)
Werder Bremen – Borussia Dortmund 2:1 (vége) | VfB Stuttgart – SC Paderborn 07 0:0 (vége) | VfL Wolfsburg – 1. FC Köln 2:1 (vége)
Werder Brémy
2:1 (1:0)
Borussia Dortmund
szombat 20.12.2014, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

A végeredmény tehát 2:1!!

A hazaiak gyors vezetést szereztek, majd az első félidőben magabiztos játékot mutattak. A Dortmund a második félidőre kicsit magasabb sebességre kapcsolt, de továbbra is pontatlanok voltak a támadások. A hazaiak egy kontra végén növelték az előnyüket, de nem sokra rá, Hummels szépített. A hátralévő időben meddő fölényben játszott a vendég csapat, de egyenlíteni már nem tudtak. Ezzel megelőzi a Werder ellenfelét a tabellán, és az is előfordulhat, hogy a Dortmund utolsó helyen fog téli szünetre menni.

Köszönjük a figyelmet! (17:25:34)

90+4

90+3
    Selke lövését védte Langerak!

90+2
    Selke remekül indult a kontrával, majd több szép csel után vesztette el a labdát.

90+1
    Csere a Werder Bremen-nél/nál: lemegy Junuzovic, bejön Makiadi.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Vendég szöglet!

89
    Csere a Werder Bremen-nél/nál: lemegy Bartels, bejön Husing.

89
    Bartels remek labdát kapott, majd éles szögből a hosszú sarkot vette célba, de a kapufát találta el!

88
    Nincs már sok ideje a vendégeknek.

86
    Langerak megint jól mozdult ki a kapujából!

84
    Gündogan fejelt kapura a beadás után, de ez a labda is középre ment. Wolf védett!