FC Schalke 04 – Hamburger SV 0:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt 1:1 (vége) | FC Augsburg – Borussia M'gladbach 2:1 (vége)
Werder Bremen – Borussia Dortmund 2:1 (vége) | VfB Stuttgart – SC Paderborn 07 0:0 (vége) | VfL Wolfsburg – 1. FC Köln 2:1 (vége)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
szombat 20.12.2014, 18:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

A végeredmény tehát 2:1!

A vendégek szereztek vezetést még az első félidő elején, de arra gyorsan válaszoltak is a hazaiak. A második félidő gyengén kezdődött, de egy pontrúgás végén Naldo a kapuba fejelt! A hátralévő időben már nem volt sok esélye a vendégeknek. A hazaiak ezzel fontos győzelmet arattak és magabiztosan a második helyen vannak.

Köszönjük a figyelmet! (20:21:27)

90+2

90+1
    Ujah keményen ütközött Benaglioval, de a kapusnál maradt a labda.

90+1
    1 perc a hosszabbítás.

90
    Osako volt lesen.

89
    Dost nem tudta átvenni a pontos passzt.

89
    Dost fejelte középre a labdát, de nem volt pontos.

87
    Újabb veszélyes hazai kontra volt, de megint a védők szerezték meg a labdát.

85
    Veszélyes volt a hazai kontra, de elvesztették a labdát a támadók.

83
    Csere a 1. FC Köln-nél/nál: lemegy Matuszczyk, bejön Osako.

83
    A vezetés tudatában inkább a védekezés kerül most előtérbe a hazaiaknál.