Orosháza – Sport36 Komló 26:22 (vége) | Tatabánya – Csurgó 23:24 (vége) | PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 25:24 (vége)
Grundfos Tatabánya KC
23:24 (12:11)
Csurgói KK
szombat 20.12.2014, 18:00 • Földi Imre Sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Az 55. percben még három góllal vezető Tatabánya a rossz végjátékának köszönhetően elveszítette ezt a rangadót. Rendkívül kiélezett meccsen, sok szabálytalansággal és büntetőkkel tarkított találkozón vagyunk túl. Szoros volt végig a mérkőzés, úgy látszott, hogy a Tatabánya meg tud lépni, hiszen többször is 2-3 gólos előnyük volt. A rutinos csurgói csapat azonban megmutatta, hogy miért is állnak a bajnoki tabella második helyén. Köszönjük figyelmüket! (19:48:00)

60
    Mérkőzés vége. (23:24)

60
    A bal szélről GAZDAG tekert a hálóba, ezzel a találattal győz a Csurgó. (23:24)

60
    Katzirz kap 2 percet 59:37-nél, jön a Csurgó. (23:23)

60
    59:28-nál a vendégek időt kérnek, ami után Ők jönnek támadással. (23:23)

59
    Diaz a kapufát találja el, jön a Csurgó. (23:23)

59
    A hazaiak időt kérnek. (23:23)

59
    GAZDAG egyenlít egy gyors kontrából. (23:23)

58
    LELE ismét egy büntetőből szerez gólt. (23:22)

57
    Harsányi akasztott meg egy gyorsnak induló vendég akciót, két percet kapott érte. (23:21)