Orosháza – Sport36 Komló 26:22 (vége) | Tatabánya – Csurgó 23:24 (vége) | PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 25:24 (vége)
PLER-Budapest
25:24 (14:15)
Mezőkövesdi KC
szombat 20.12.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Egy végletekig izgalmas mérkőzésen tartotta otthon a két pontot a PLER-Budapest!
    Sokat számított, hogy a második félidőben Váczi Dániel állt a kapuba és ezzel egy tizenöt perces vendég gólcsend volt, ez idő alatt a PLER megfordította a mérkőzést és a legvégén másodpercekkel a vége előtt MIKITA JAKUB átlövés góljával megnyerte a mérkőzést a PLER-Budapest!
    Köszönöm a figyelmet! (26:24) (19:29:02)

60
    MIKITA JAKUBNAK álltak össze és az ő átlövése gólt is eredményezett. (25:24)

60
    Trivkovic ütött csúnyán oda Leimeternek, amiért azonnal piros lapot kapott, négy másodperc van hátra. (24:24)

60
    Mikita Jakub átlövését blokkolták. (24:24)

59
    Időt kért a PLER! (24:24)

59
    Lókodi bejátszása után TRIVKOVIC talált a kapuba. (24:24)

58
    Lókodi ellen szabálytalan Kocsi, amiért két percet kapott. (24:23)

57
    Leimeter tette le szélre GYENÉNEK, aki onnan nem is hibázott. (24:23)

57
    GRÜNFELDER húzta fel a labdát a léc alá. (23:23)

56
    Bak büntetőjét védte Volarevics. (23:22)

56
    Pavlovics kap két percet és Leimeter még egy büntetőt is kiharcolt. (23:22)

55
    LÓKODI töri meg egy átlövés góllal a mintegy negyed órás vendég gólcsendet. (23:22)

55
    BAK SÁNDOR tört be és lőtt szép gólt a hosszú kapufa mellé. (23:21)

52
    BAK SÁNDOR lőtt be egy büntetőt Hollónak. (22:21)

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Kránitz, Váczi – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth P., Leimeter, Laurencz, Stranigg, Rédai, Auth, Bohács, Sinkovits, M. Jakub, M. Matej.
    Mezőkövesdi KC: Volarevics, Holló, Sipos P. – Vasic, Szepesi, Cuzic, Terenyi, Lókodi, Grünfelder, Radnic, Pálos, Pavlovics, Trivkovic, Nakhayenka, Dzono, Molnár F.

Játékvezetők: Andorka Péter, Hucker Róbert