Magyarország_dup – Szaúd-Arábia 31:30 (vége) | Magyarország_dup – Egypt 31:28 (vége)

55
    Belül védekezés után büntetőt dobhatott Szaúd-Arábia, ALOBAIDI Bartucz feje mellett vágta be. (29:28)

50
    Szaúd-Arábia időt kért. (25:25)

48
    Pordán kiharcolta, LELE pedig ezúttal is biztosan értékesítette a büntetőt. Magyarország ezzel feljött egy gólra. (24:25)

46
    LELE vállalta el a büntetőt, felvarrta a bal felsőbe. Ezzel kettőre feljön a magyar csapat. (23:25)

44
    Magyarország időt kért. (21:25)

36
    Pordán kapott két perces kiállítást, emberelőnyben támadhat Szaúd-Arábia. (19:19)

26
    ALSAFAR kapott két perces büntetést, emberhátrányban támadhat a szaúdi válogatott. (13:12)

14
    ALSALEM kapott két perces kiállítást, emberhátrányban támadhat Szaúd-Arábia. (8:8)

12
    LELE vállalta el a hazaiak büntetőjét, nem remegett meg a keze. (6:7)

Magyarország_dup: Pallag, Herjeczki, Bartucz (kapusok) – Németh L., Velky, Gebhardt, Morva, Simon, Borsos, Országh, Bali, Marczinkó, Oláh, Debreczeni, Németh B., Pordán, Lele, Koller
    Szaúd-Arábia: Alsalem, Al Nassfan, Al Safar (kapusok) – Alsubhi, Alabass, Hammad, Juhani, Hazazi, Alobaidi, Allabbas, Slam, Alsalem, Hulaili, Mohammed, Hussain, Alsafar

Játékvezetők: Heim, Kis