Siófok – Dunaújvárosi KKA 20:21 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Ipress Center-Vác 27:25 (vége) | Szeged KKSE – Érd 20:33 (vége)
Siófok KC
20:21 (10:9)
Dunaújvárosi KKA
vasárnap 04.01.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

Rangadóhoz méltó találkozót láthatott ma a Beszédes József Általános Iskola tornacsarnokának a közönsége. Az első félidőben még fej-fej mellett haladtak a csapatok. A második játékrész 12 perces siófoki gólcsenddel indult. Az Újváros már hat góllal is vezetett (11-17), ám ekkor hatalmas feltámadást produkáltak a hazaiak és az 58. percre megfordították a találkozót (20-19). A végjátékra azonban már teljesen elkészültek erejükkel és nem tudták megőrizni a vezetést, így végül a vendégek kerültek ki győztesen az őrült rohanásból a végén.

A Dunaújváros ezzel a győzelmével beérte pontszámban a tabellán a Siófokot.

Köszönjük a megtisztelő figyelmüket! (19:38:09)