Atomerőmű SE – Kaposvári KK 93:71 (vége) | KTE-Duna Aszfalt – Soproni Sördögök 81:90 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
KTE-Duna Aszfalt
81:90 (12:19, 39:35, 58:54, 75:75)
Soproni Sördögök
vasárnap 11.01.2015, 20:00 • Messzi István Sportcsarnok • Férfi NB I. A csoport

Izgalmas, rangadóhoz méltó mérkőzést játszott egymással a KTE és a Soproni Sördögök.

A második félidőben már sokkal kiegyenlítettebb volt a játék képe, egyik csapat sem tudott nagyon meglógni a másik elöl. A hosszabbítás kiharcolásában oroszlánrésze volt Milos Borisovnak, hiszen a montenegrói légiós gyakorlatilag egyedül tartotta a lelket a vendégekben. A hosszabbítás már egyértelműen a Soproné volt, a kecskemétiek nem bírták az iramot. Ebben nagy szerepe volt Derasimovic sérülésének is.

A végén szépszámú vendégszurkolók hagyhatták el örömittasan a Messzi István Sportcsarnokot.

KTE-Duna Aszfalt 82-90 Soproni Sördögök

Köszönöm a figyelmet! (22:06:10)

45:00
    Mérkőzés vége. (81:90)

44:49
    BORISOV büntetői a helyén. A vendég szurkolók éltetik kedvenceiket. (81:90)

44:45
    EDWARDS ziccerezhetett simán. (81:88)

44:32
    KINNEY nem így gondolja: szórt egy triplát. (81:86)

44:24
    EDWARDS büntetőivel gyaníthatóan eldőlt a meccs. (78:86)

44:14
    Karahodzic állhatott a csíkra, azonban kétszer is hibázott. (78:84)

44:02
    A KTE eladta a labdát, majd RUJÁKKAL szemben szabálytalankodtak, aki fontos büntetőket dobott. (78:84)

43:46
    KINNEY csak az első büntetőjét dobta be, a lepattanó azonban a hazaiaké. (78:82)

43:38
    Borisov védőjével a nyakán is próbálkozott középtávolról, de nem járt közel a pontszerzéshez. A KTE hozhatja. (77:82)

43:13
    KINNEY két büntetője reményt adhat a hazaiaknak. (77:82)

43:09
    POSCIC betörését nem védekezték le. (75:82)

42:52
    Edwards volt pontatlan a sarokból, de a lepattanó a Soproné. (75:80)

42:34
    BORISOV dobott be egy büntetőt. (75:80)

42:29
    Rakic kiszorított helyzetből tette fel a labdát, a labda a palánkról vágódott a vendég védők közé. (75:79)

42:15
    Időt kér a KTE. (75:79)

42:15
    Egy eladott labda után EDWARDS lódult meg, aki kapta is a labdát, és senkitől sem zavartatva dobhatott ziccert. (75:79)