Győr – Szeged KKSE 31:19 (vége) | Siófok – Ferencváros 28:38 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Érd 29:32 (vége)
Debrecen – Dunaújvárosi KKA 32:38 (vége) | MTK-Budapest – Békéscsaba 34:27 (vége) | Fehérvár – Ipress Center-Vác 17:13 (vége)
Siófok KC
28:38 (15:19)
FTC Rail Cargo Hungaria
szerda 14.01.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

A huszadik percig még egyenrangú partnere tudott lenni a Fradinak a Siófok (10-10). A fővárosiak ezután négy gólos előnyre tettek szert a félidő végéig (15-19).
    A második játékrészben már nem tudott felnőni ellenfeléhez a Balaton-parti gárda. Sokat hibáztak támadásban és a védekezésük is egyre kevésbé volt hatékony.
    A Fradi pedig kíméletlenül kihasználta ellenfele hibát, így teljesen megérdemelten gyűjtötte be néhol már szemet gyönyörködtető játékkal a három pontot.

Köszönjük a megtisztelő figyelmüket! (19:28:27)