Győr – Szeged KKSE 31:19 (vége) | Siófok – Ferencváros 28:38 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Érd 29:32 (vége)
Debrecen – Dunaújvárosi KKA 32:38 (vége) | MTK-Budapest – Békéscsaba 34:27 (vége) | Fehérvár – Ipress Center-Vác 17:13 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
32:38 (12:21)
Dunaújvárosi KKA
szerda 14.01.2015, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

A második félidőben támadásban teljesen más Lokit láttunk, mint az első félidőben. Volt is egy pillanata a mérkőzésnek, amikor talán a kilencgólos hátrány ledolgozása sem tűnt lehetetlennek, de végül háromnál közelebb egyszer sem ért a Debrecen. A védekezést nem tudta megoldani a piros mezes csapat, a Dunaújváros kinti lövői kedvükre fickándozhattak, a 38 lőtt gól önmagáért beszél. Összességében az esélyesebb csapat a meccset végig kézben tartva, teljesen megérdemelten nyert. A mérkőzés legjobbja Bulath Anita volt.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (19:23:25)