Békéscsaba – Ipress Center-Vác 32:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 25:20 (vége) | Érd – Debrecen 25:24 (vége)
MTK-Budapest – Szeged KKSE 34:21 (vége)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
32:26 (16:15)
Ipress Center-Vác
vasárnap 18.01.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Női kézilabda NB1

Jobban kezdte a mérkőzést a Vác, de Terenyi beállása után felzárkóztak a hazaiak. Kiegyenlített percek következtek egykor, végül egy erős hazai hajrá után egy gólos vezetéssel mentek a félidőre a csabaiak. A második felvonást nehezen kezdték a felek, az első 10 percben csupán három gól született. Ezek után aztán beindult a Békéscsaba. Walfisch és Glusica találatai mellett minden összejött a hazaiaknak, a Vác már nem tudta tartani velük a lépést. (19:24:39)

60
    Mérkőzés vége. (32:26)

60
    GÁVAI a dudaszó pillanatában szerzett gólt a bal szélről. (32:26)

57
    GÁVAI gyors indításból volt eredményes. (31:24)

57
    Kiegészült a Vác. (30:24)

56
    KOVÁVCS használt ki egy remek bejátszást. (30:24)

56
    Kiegészültek a hazaiak. (29:24)

55
    NYIKOLAJENKO passzívnál szerzett gólt 10 méterről. (29:24)

55
    Fülöpöt állították ki. (28:24)

54
    Hansághy ziccerét fogta Terenyi. (28:24)

54
    Glusica kapott kettőpercet. (28:24)

Fehér Marcell

Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Sipeki, Terenyi – Gávai, Borbély, Bottó, Gidai, Diószegi, Nyikolajenko, Szabó, Szögi, Török, Walfisch, Kovács, Mihálffy, Glusica, Sári
    Vezetőedző: Avar György

Ipress Center-Vác: Bíró, Balog, Sztranyan – Tóth, Hámori, Farkas, Pelczéder, Hansághy, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Katona, Hornyák, Drávai, Helemdai
    Vezetőedző: Ottó Katalin

Játékvezetők: Bacs József – Bóna Szabolcs