Békéscsaba – Ipress Center-Vác 32:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 25:20 (vége) | Érd – Debrecen 25:24 (vége)
MTK-Budapest – Szeged KKSE 34:21 (vége)
Dunaújvárosi KKA
25:20 (12:10)
Fehérvár KC
vasárnap 18.01.2015, 18:00 • Dunaújvárosi sportcsarnok, Dunaújváros • Női kézilabda NB1

Az első félidőben kiegyenlitett volt a játék, végül a félidőt két gólos előnnyel zárta a hazai csapat. Ehhez hozzá járult Triffa átlagon felüli teljesitménye.

A második játékrészben zsinórban hatot lőtt a DKKA, ezzel 18:10-re húzta el. Innen még zárkózott a Fehérvár, hiszen a DKKA 13-14 percig gólképtelen volt. Kettőnél közelebb nem tudtak jönni, ekkor Ferling rázta meg a gólzsákot, és törte meg a hazai gólcsendet. A másik oldalon Tilinger Tamara kiemelendő, aki csapatának góljainak felét lőtte! Ez azonban nem volt elég, a DKKA 25:20-ra legyőzte a Fejér megyei rangadón a Fehérvár csapatát egy remek mérkőzésen! Köszönjük figyelmüket. (19:43:27)

60
    Mérkőzés vége. (25:20)

60
    FERLING labdaszerzés után lőtt remek gólt! (25:20)

60
    BULATH hetedik gólját lőtte! (24:20)

60
    Hraboszky kapott két percet. (23:20)

59
    TAKÁCS Dusmáta beállóból eredményes! A túloldalt Triffa bravúr ezután! Nyert a DKKA. (23:20)

58
    TILINGER ezt is belőtte. Ezúttal a jobb sarkot választotta. (22:20)

58
    Újabb fehérvári hetes jöhet. Nagy Éva a kapuban. (22:19)

58
    Vincze lövését Savko védte. (22:19)

58
    TILINGER lőtte be a bal felsőbe a hetest. (22:19)

58
    Takács Dusmáta kapott két percet. (22:18)

57
    BULATH a bal felsőbe vágta a büntetőt. Ezzel eldőlt úgy tűnik. (22:18)

57
    Ferling lövését védte Savko. De belül védekezés miatt hetes jöhet. (21:18)

56
    Hajduch lövését Triffa hatástalanitotta. (21:18)

56
    Triscsuk lövése mellé szállt. (21:18)

55
    Hajduchtól elvették, szabálytalanságot látott a spori. (21:18)

55
    Hatalmas felsőléc! Kettőre jöhet fel a fehérvári csapat. Nyolc is volt még nem olyan rég! (21:18)