Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco KC Szombathely 101:92 (vége) | Marso Nyíregyházi KK – Kaposvári KK 84:68 (vége) | Atomerőmű SE – MAFC 91:57 (vége)
Pécsi VSK-PANNONPOWER – Jászberény KSE 97:69 (vége) | Soproni Sördögök – Alba Fehérvár 74:85 (vége)
Naturtex-SZTE-Szedeák
101:92 (31:27, 54:55, 79:69)
Falco KC Szombathely
szerda 21.01.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi NB I. A csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:46:26)

Vastaps a szegedi csarnokban, s sokan már most az év meccseként emlegetik a Falco legyőzésével zárult bajnokit. Hatalmas skalpot gyűjtött a Szedeák, hiszen hazánk egyik legjobb csapatát verte hatalmas csatában. Az első negyed triplapárbaja után a második etap is kiegyensúlyozott volt. A harmadik negyed elején úgy tűnt, elhúzhat a Falco, de a Szedeák időben észbe kapott, s egy nagy rohanással tízpontos előnyt gyűjtött az utolsó szakaszra. Ott pedig a szív és a lendület már vitte a hazaiakat, s bár nehéz volt a vége, végül besöpörték a csak titokban remélt győzelmet. Joggal zúgott a lefújást követően a "Szép volt fiúk!" Szegeden.