KTE-Phoenix Mecano – Cegléd 0:1 (vége) | Dunaújváros – Szolnok 1:1 (vége) | BFC Siófok – Pécsi MFC 1:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Kozármisleny 1:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Puskás Akadémia FC 0:2 (vége) | ESMTK – BLSZ válogatott 2:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Balatonkeresztúr 5:0 (vége) | III. kerület – REAC 4:2 (vége)
Dunaújváros PASE
1:1 (1:0)
Szolnoki MÁV FC
szerda 28.01.2015, 12:30 • Dunaújvárosi műfüves focipálya, Dunaújváros • Felkészülési mérkőzések

Teljesen kiegyenlitett mérkőzésen igazságos döntetlen született. Az első félidőben egy picivel több hazai lövést jegyezhettünk fel, és a félidő végén mondhatni megérdemelten vezetést szereztek Jakab találatával az újvárosiak.

A második félidőben viszont a vendégek játszottak jobban, ziccerig nem tudták kidolgozni akcióikat, viszont az átlövések veszélyt teremtettek Nagy kapujára. A hajrához közeledve a spori észrevette a védő szabálytalanságát, és jogos büntetőt itélt, melyet Nagy I. higgadtan a hálóba is lőtt. Ezt követően is túlnyomó többségben a pálya középső harmadában folyt a játék. Emlitésre méltó még Sóron remek beadása amit Papp fejelt centikkel, vagy annál is kevesebbel a kapu fölé! A mérkőzés tehát 1:1-es döntetlennel ért véget. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (14:24:30)

90+1

90
    Tóth Dániel lövése elszállt a kapu mellett jócskán. Kirúgás következhet.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    B. Tóth lövését közvetlen közelről blokkolták.

88
    Újvárosi bedobás a pálya középső harmadában.

87
    Szolnoki szabad a tizenhatos előteréből, melyet laposan tekert be Nagy I., ám a sorfalban elakadt. Bedobás következik.

85
    Jól jött a szolnoki átadás a hosszú irányába, a kapus kiejtette, majd Zsolnairól visszapattant a kapus kezébe. Mázlija volt.

83
    Hosszabbitással maxmimum tiz perc a félidőből.

82
    Tóth D. lesen tartózkodott.

81
    A jobboldali újvárosi beadást kifejelte Kenderes.

80
    Szolnoki bedobás az újváros térfelén.

78
    Sóron parádésan tette középre a labdát, Tóth Tibor fejese milliméterekkel szállt a kapu fölé!

77
    Hazai szabad a tizenhatos előteréből. Sóron a labda mögött.

75
    Negyedóra a rendes játékidőből.

74
    A Szolnok gólt szerzett!

NAGY ISTVÁN a bal sarokba lőtte középmagasan a labdát, a kapusnak esélye sem volt. 1:1!