KTE-Phoenix Mecano – Cegléd 0:1 (vége) | Dunaújváros – Szolnok 1:1 (vége) | BFC Siófok – Pécsi MFC 1:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Kozármisleny 1:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Puskás Akadémia FC 0:2 (vége) | ESMTK – BLSZ válogatott 2:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Balatonkeresztúr 5:0 (vége) | III. kerület – REAC 4:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
1:1 (0:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
szerda 28.01.2015, 13:00 • Cseri út, műfű Kaposvár • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőben sokkal több helyzete volt a Kozármisleny csapatának, a mérkőzés végkimenetelét is eldönthették volna, azonban a befejezésnél rendszerint hibáztak. A második félidőben egy pontosan elvégzett szabadrúgással egyenlített a Rákóczi, de a győztes találatot nem tudta megszerezni. (15:41:46)

88

85
    Zsivóczky indítását lesik le a vendég védők.

84
    Várda kap egy indítást, lövését Rusák lábbal tudja szögletre menteni.

83
    Nagy íveli be a labdát bal oldalról, de a beadását könnyen mentik a kozármislenyi védők.

82
    Kiss vezeti a labdát, majd lövésre szánja el magát, de a labda messze elkerüli a kaput.

81
    Várda tör be a 16-oson belülre, Kovács azonban szögletre tud menteni előre.

80
    Lakatos rúg oda keményen, szabálytalanul Várdának, megérdemelne egy sárgát a belépője.

78
    Puskás vinné rá a védőkre a labdát, azonban Addo eltalpalja a csatár elől.

77
    Kiss kapott egy keresztlabdát, de nem tudja középre centerezni azt.

76
    Kovács szerzi meg a labdát Puskás elől.

75
    Rajczi és Fellai ugrik fel a labdáért, azonban a játékvezető a kaposvári játékost látja szabálytalannak.

73
    Csere a Kozármisleny-nél/nál: lemegy Fenyvesi, bejön Erdős.

72
    Kiss menne el a jobb oldalon, de a Nagy Krisztián nem tudja betenni a labdát.

71
    Addo veszti el a saját térfelén, de a kozármislenyiek nem tudják befejezni az akciót.

70
    Zsivóczky szabálytalan Fellaival szemben.

69
    Nagy teszi be a labdát a védők mögé Kissnek, a beadás után Balogh lövése nem találja el a kaput.