ZF-Eger - Olympiakosz 10:9 (vége) | Jug Dubrovnik - Szolnoki Dózsa-Közgép 11:9 (vége)
ZF-Eger - Olympiakosz

10:9

((4:3, 3:2, 3:2. 0:2))

szerda 28.01.2015, 18:40 • Eger, Bitskey-uszoda • Vízilabda BL

Nem várt izgalmakat hozott a negyedik negyed, összeállt a vendégek védekezése, remekül játszották meg az előnyöket, és hamar felzárkóztak egyetlen gólra, azonban az egyenlítés nem jött össze a remekül harcoló Eger ellen, akik összességében izgalmas, de megérdemelt győzelmet arattak, és ezzel nagy lépést tettek a csoport második helye, és a továbbjutás felé!

Köszönjük, hogy velünk tartottak! (19:56:44)

32
    Vége a találkozónak!

32
    Eladják a labdát a görögök, nincs szabálytalanság, megvan a meccs!

32
    A vendégek időt kérnek.

32
    Távoli lövés, nem jó, negyedszer is az egyenlítésért jöhet az Olympiakosz.

32
    Nem jó a görög centerezés, remek ismét az egri zóna, támadhatnak a hazaiak, egy percen belül vagyunk!

31
    Hárai ellen fújnak kontrát, újabb esélyt kap a Pireusz.

31
    Kintről a kapufára ejtenek, megvan a labda az egrieknek. Két percen belül vagyunk.

30
    Megint lejár a támadóidő, ismét az egyenlítésért rohamozhat az Olympiakosz.

30
    Kontra, fordulhat az Eger. Nem várt izgalmas az utolsó negyedben...

29
    Hosnyánszky lövi el, nem jó, jöhetnek a vendégek.

29
    MURIKISZ talál be, a semmiből, már-már vert helyzetből zárkózik az Olympiakosz. (10:9)

29
    Emberelőnyben a vendégek.

28
    Kontra, jöhet az Olympiakosz.

28
    Szívós lő zúgó kapufát kívülről, újra az Egernél a labda, újraindul a támadóidő.