Szolnok – NKSE-Jászberényi FC 4:0 (vége) | Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL SC 1:3 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Békéscsaba 0:1 (vége)
Győr – 1. FC Slovácko 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Bohemians 1905 4:2 (vége)
ETO FC Győr
1:0 (1:0)
1.FC Slovácko
szombat 31.01.2015, 13:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

A mérkőzést teljesen megérdemelten nyerte meg az ETO, jóval több veszélyes helyzetet tudott kialakítani az ellenfél kapuja előtt, míg a Slovácko csak egy-két alkalommal került ígéretes helyzetbe.

A vendégek a sorcsere után a második félidőben mezőnyfölényt tudtak kialakítani, sokra viszont ezzel sem mentek, de ekkor már az ETO sem tudott gólhelyzetbe kerülni. (14:48:41)

90

90
    Ibanez keresztlabdája pontatlan, dobással jön a Slovácko.

90
    Valenta vesz le egy labdát az ETO térfelének közepén, de nem tudja megtartani, majd szabálytalankodik is.

89
    Valenta szögleténél támadószabálytalanságot lát a játékvezető.

88
    Reinberk ad be laposan balról, Nagy Ádám tisztáz szögletre.

87
    Andric ível a kapu elé, Kvilitaiaról pattan a labda Kamber elé, de a védők közbelépnek, jöhet előre a Slovácko.

85
    Windecker talpalja le a Slovácko térfelén Prajzát, szabadrúgás.

85
    Ibanez megy el a bal szélen, a beadását Rada tisztázza a kapu elől.

83
    Valenta íveli be a szögletet, Zajic fejel kevéssel a kapu fölé az ötösről.

83
    Valenta indítja Galoskát a jobb szélen, a beadását Ibanez menti szögletre.

82
    Andric beívelését Trajkovic csak megcsúsztatni tudja, Stevanovic tekeri vissza a labdát a túloldalról, de itt már támadószabálytalanságot lát a játékvezető.

81
    Most a pálya közepén zajlik a játék, nem tudunk helyzetekről beszámolni.

80
    Ibanez bedobása után Rada vágja ki oldalra a labdát, megelőzve Andricot.

78
    A vendégek sorcseréje óta fölényben is játszik a Slovácko, de igazán nagy gólhelyzetet még nem sikerült kialakítaniuk az ETO kapuja előtt.

77
    Valenta lapos beadását is Németh Bence vágja ki oldalra.

76
    Brecka csavar a kapu elé balról, Németh Bence fejeli ki a labdát.

76
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Lang, bejön Németh B..

Gólok: 19. Priskin

Lapok:   27. Travnik (SLO)

ETO FC Győr: (26) Kamenar (46' Pogacsics) – (34) Brdarovski (53' Nagy B.), (16) Lipták (58' Nagy Á.), (2) Lang (76' Németh B.), (3) Dinjar (46' Andric), (9) Ibanez, (23) Windecker, (33) Bucsa (62' Kamber), (29) Koltai (58' Stevanovic), (20) Priskin (58' Kvilitaia), (17) Pátkai (73' Trajkovic)

Cserék: (1) Pogacsics – (24) Kamber, (37) Stevanovic, (13) Kvilitaia, (32) Nagy Á., (14) Rudolf, (12) Trajkovic, (19) Andric, (31) Nagy B., (36) Németh B.

Vezetőedző: Vasile Miriuta

1.FC Slovácko: (29) Heca – (3) Civic, (5) Sumulikoski, (7) Dosek, (8) Hlupik, (15) Prajza, (16) Simko, (19) Mezlik, (20) Havlik, (22) Kosut, (24) Travnik

62. perctől a következő csapat van a pályán: (29) Heca – (15) Prajza, (2) Galoska, (4) Rada, (6) Reinberk, (10) Kalouda, (11) Valenta, (13) Brecka, (18) Sadilek, (23) Zajic, (25) Danek,