VfL Wolfsburg – 1899 Hoffenheim 3:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Hertha BSC 0:2 (vége) | SC Freiburg – Borussia Dortmund 0:3 (vége)
VfB Stuttgart – Bayern München 0:2 (vége) | 1. FC Köln – SC Paderborn 07 0:0 (vége) | Hamburger SV – Hannover 96 2:1 (vége)
VfL Wolfsburg
3:0 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
szombat 07.02.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Hiába dolgoztak ki sokkal több helyzetet a 2. félidőben a vendégek, az első félidei gyenge játékuknak köszönhetően végül 3:0-ás vereséget szenvedtek.

Kevin De Bruyne kiválóan játszott és szép gólokkal örvendeztette meg a futball szurkolókat.

Köszönöm, hogy velünk tartottatok! (17:29:36)

90

87
    Csere a VfL Wolfsburg-nél/nál: lemegy De Bruyne, bejön Schafer.
    De BRUYNE - 3:0

84
    KEVIN DE BRUYNE megszerzi önmaga második, csapatának harmadik találatát. Ez a mérkőzés eldőlt. 3:0 már a hazaiaknak.

80
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Guilavogui (VfL Wolfsburg).

80
    Elkezdődött az utolsó 10 perc. Egyre jobban nyomnak a vendégek. Az utóbbi 10 percben négyszer is kaput találtak, de egyelőre jól állja a sarat a hazaiak védelme.

73
    Csere a VfL Wolfsburg-nél/nál: lemegy Vieirinha, bejön Guilavogui.

70
    A második félidőben mindössze 3 kapura tartó lövés volt eddig, a csapatok ebből egyszer sem találták el a kaput.

65
    Csere a VfL Wolfsburg-nél/nál: lemegy Caligiuri, bejön Jung.

65
    Csere a TSG 1899 Hoffenheim-nél/nál: lemegy Schwegler, bejön Modeste.

62
    Csere a TSG 1899 Hoffenheim-nél/nál: lemegy Amiri, bejön Modest.

51
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Polanski (TSG 1899 Hoffenheim).

46
    Csere a TSG 1899 Hoffenheim-nél/nál: lemegy Elyounoussi, bejön Zuber.

46

2 gólos előnnyel mehetnek a hazaiak az öltözőbe. A vendégeknek szükség lesz, hogy felrázzák őket a szünetben, ha sikerrel akarnak távozni a Volkswagen Arenaból.

A padon több támadó szellemű játékos is bevethető, köztük Szalai Ádám is a vendégek oldalán.

A szünet után folytatjuk.

45+1

41
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Schurrle (VfL Wolfsburg).

40
    Valamivel többször lő kapura a Wolfsbug, mint a Hoffenheim. 7-6 a kapura tartó lövések aránya, de a vendégek még egyszer sem találták el a mai napon Benaglio kapuját , ellenben 2 gólt kaptak.