VfL Wolfsburg – 1899 Hoffenheim 3:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Hertha BSC 0:2 (vége) | SC Freiburg – Borussia Dortmund 0:3 (vége)
VfB Stuttgart – Bayern München 0:2 (vége) | 1. FC Köln – SC Paderborn 07 0:0 (vége) | Hamburger SV – Hannover 96 2:1 (vége)
1. FSV Mohuč 05
0:2 (0:2)
Hertha BSC
szombat 07.02.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Bundesliga

Ezzel a sikerrel feljön a tabella 13. helyére a Hertha, pontosan a 12. helyen álló Mainz mögé.
    Kellett a szerencse is a győzelemhez, Karius hatalmasat hibázott a mérkőzés 35. percében, amikor ki állíttatta magát és büntetőt hozott össze.

Bár az 58. perctől kezdve egyenlő létszámmal futballoztak a felek, a hazaiakban ma nem volt meg az az átütő erő, hogy támadásaik góllá érjenek.

Összességében megérdemelten nyertek a vendégek, Dárdai Pál tehát győzelemmel debütált a Hertha kispadján.

Köszönöm, hogy velünk tartottatok! (17:28:15)

90+3

90+3
    Malli szabálytalan az ellenfél tizenhatosán belül. Szabadrúgás lesz kifelé.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Elkezdődött az utolsó perc a rendes játékidőben.

88
    Bungert kerül helyzetbe, de nem tud szépíteni a Mainz. Pekariknak kellett 1 méterre a gólvonaltól kivágnia a labdát.

88
    Geis adja középre, de a védők kifejelik.

88
    Szögletet harcolnak ki a vendégek.

86
    Hegeler fejel taccsra egy beadást követően. Egyértelműen a kontrákra rendeződtek már be a vendégek.

85
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Baumgartlinger (1. FSV Mainz 05).

84
    Brosinski beadja jobb oldalról, de a védők felszabadítanak.

82
    Kraft könnyedén gyűjti be a felívelt szabadrúgást.

82
    Niemeyer szabálytalan. Geis végezhet el szabadrúgást.

78
    Csere a Hertha BSC-nél/nál: lemegy Beerens, bejön Wagner.

76
    Brooks lábát találja el Okazaki. Ápolásra lesz szükség.

75
    Brosinski adja középre, de a védők taccsra rúgják ki.

73
    Bengtsson bombáz középre 25 méterre a kaputól, de Kraft a helyén áll és kiöklözi.

72
    Csere a 1. FSV Mainz 05-nél/nál: lemegy De Blasis, bejön Allagui.

72
    Malli gurít mellé bal lábbal 16 méterről. Hatalmas helyzetet hagyott ki szemben a kapuval.