RK Nexe Našice
21:37 (10:21)
Telekom Veszprém
szombat 07.02.2015, 18:00 • Nasice, Horvátország • SEHA Liga

Nagyjából hasonló forgatókönyve lett ennek az összecsapásnak, mint a szerdainak. Az első félidő második felében beindult a Veszprém és fokozatosan elhúzott az egyébként jól kezdő Nasice csapatától. Már a szünetre eldőltek a lényeges kérdések, tíz fölé növelte a különbséget a magyar csapat.

A második félidőben is tettek hozzá az előnyhöz a veszprémiek, szinte mindenki feliratkozott a gólszerzők közé, még Schuch is kétszer eredményes volt, pedig ő általában csak védekezik. Nem jelentett gondot a Veszprémnek a Nexe Nasice legyőzése, érvényesült a papírforma. Nem sokat pihenhetnek azonban a magyarok, mert hazautazásuk után hétfőn ismét SEHA-Liga meccs a Banja Luka ellen hazai pályán.

Nexe Nasice – MKB-MVM Veszprém: 21-37!
    ---- (19:27:01)

60
    Mérkőzés vége. (21:37)

60
    CELEBI váltja gólra a kettős emberelőnyt másra már nem is lesz idő. (21:37)

60
    Zeitz feleslegesen kiállíttatja magát az utolsó másodpercben. (20:37)

60
    Megvan a labda, még egy akcióra van időnk. (20:37)

60
    Fél perc hátra, támad a Nexe. (20:37)

59
    Emberelőnyös gól OROZTÓL, megvan a huszadik hazai találat. (20:37)

59
    Még egy veszprémi kiállítás, már nem fejezhetjük be teljes létszámmal a meccset. Iváncsik áll ki. (19:37)