Arsenal FC – Leicester City 2:1 (vége) | Hull City – Aston Villa FC 2:0 (vége) | Sunderland AFC – Queens Park Rangers 0:2 (vége)
Liverpool F.C. – Tottenham Hotspur 3:2 (vége)
Sunderland AFC
0:2 (0:2)
Queens Park Rangers
kedd 10.02.2015, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Meglehetősen hosszúra nyúlt a mérkőzés vége, de a lényeges dolgok valóban eldőltek már az első félidőben. A tempóval nem volt gond és az akarással sem. Folyamatosan küzdöttek, harcoltak a csapatok, de a Sunderlandnek ma sem sikerült semmi, a QPR pedig a második góljával a szünet előtt végeredményben eldöntötte a találkozót.

A második félidő nagy részét végigtámadta a Sunderland, de nem sikerült a kapuba találni, a QPR csak időnként vezetett 1-2 kontrát. A vendégek győzelme ennek ellenére megérdemelt.

Sunderland – Queens Park Rangers: 0-2!
    ---- (22:40:12)

90+6

90+5
    A hosszabbítás utolsó percében járunk, Barton nem tudja megtartani a bal oldalon a lasztit, a mérkőzés csendesen csordogál.

90+4
    Zamora kapja lesen a labdát, nagyon jól tartja a játékszert magánál most a QPR és az idő lassan le is jár.

90+4
    Barton mentett a rövid oldalon szögletre egy jobb oldali beadásnál, rögtön utána Zarate vágja ki Alvarez jobb oldali közeli beadását.

90+3
    A Sunderland térfelén pattog a játékszer, nagyon jól szűr most a QPR középpályája.

90+2
    Öt perc a ráadás, nagyjából várható volt. Közben Larsson egy kifejelt labdát suhintott rá 20 méterről, Ferdinand helyezkedett remekül és róla pattant ki.

90+1
    A sérülés miatt vélhetően lesz ráadás jócskán, de az utóbbi percekben lecsendesedett a mérkőzés, nem hinném, hogy van esélye a hazai csapatnak fordítani.

90
    Alvarez másodszor is hosszú labdát kap, a hazai szurkolók nagy része pedig elindul hazafelé, ők már nem bíznak a fordításban a 90. percben.

89
    Jó keresztlabda Johnsonnak, aki próbálta viszonozni ezt Fletchernek, de neki is és Alvareznek is hosszú és magas lett.

88
    Kranjcar eresztett meg egy lövést balról, 25 méterről, Pantilimon első dolga volt a második félidőben.

87
    A meccs hajrájában vagyunk, őrzi két gólos előnyét a Queens Park Rangers és mivel egyre kevesebb idő van hátra, jó eséllyel most már megnyerik a meccset.

86
    Isla le, Doughty be a vendégeknél. Nincs több csere mára.

85
    Ferdinand karja teljesen le volt szorítva, ráadásul a mellkasát védte vele, ezért nem adnak tizenegyest.

84
    Alvarez túl vehemensen reklamált, sárga lap.

84
    Óriási tűzijáték a QPR kapuja előtt, Alvarez azt reklamálja erőteljesen, hogy két lövés is egy védő kezéről pattant le, de nincs tizenegyes.