Arsenal FC – Leicester City 2:1 (vége) | Hull City – Aston Villa FC 2:0 (vége) | Sunderland AFC – Queens Park Rangers 0:2 (vége)
Liverpool F.C. – Tottenham Hotspur 3:2 (vége)
Liverpool Football Club
3:2 (1:1)
Tottenham Hotspur
kedd 10.02.2015, 21:00 • Anfield Road • Barclays Premier League

Kétszer tudott egyenlíteni a Tottenham ezen a mérkőzésen, mindkétszer megérdemelten, de harmadszor nem sikerült, arra már kevés volt az idő, pedig a londoniak rászolgáltak volna legalább az egy pontra. (22:57:22)

90+5

90+4
    Coutinho veszi le kézzel a labdát a bal szélen, szabadrúgás.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kane (Tottenham Hotspur), számon kérte a szerinte felesleges ápolást.

90+3
    Sakho marad a gyepen a hazai 16-os oldalvonalánál, ápolják.

90+2
    Most a Tottenham tartja meg a labdát a hazai térfélen, de kapuig nem jutnak.

90+1
    Balotelli szabálytalankodik a felezővonalnál a védőjével.

90
    4 perc a ráadás.

89
    Can lő 20 méterről, de lecsúszik a labda a lábáról, Balotelli gyűjti be a szögletzászlónál...

88
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Paulinho (Tottenham Hotspur), Lallanát buktatta a felezővonalnál.

88
    Lovren szereli a bal szélen Rose-t, jöhet a Liverpool előre.

87
    A pálya közepén zajlik a játék jelenleg, kapuig nem jutnak a csapatok.

85
    Már a harmadik gólszerző hagyja el a pályát, Dembélé helyett Soldado.

84
    Harmadszor is megszerzi a vezetést a Liverpool, van még ideje az egyenlítésre a Tottenhamnek?
    Mario BALOTELLI - 3:2

83
    Liverpool gólt szerzett!!
    Lallana ad be laposan jobbról, MARIO BALOTELLI érkezik, megelőzi a védőket és 3 méterről lő a kapu közepébe! 3:2

82
    Kicsit leült a meccs, talán egyik fél sem szeretne kikapni, kevés az ígéretes támadás, nem kockáztatnak a csapatok.