Nové Zámky – Budapešť 1:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Debreceni HK 5:0 (vége)
Corona Brasov Wolves
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Debreceni HK
péntek 13.02.2015, 18:00 • Brassó • MOL Liga

A Brassó teljesen megérdemelten nyerte meg ezt az összecsapást és harcolta ki ezzel a mindent eldöntő harmadik meccset. A mérkőzés első perceitől kezdve fölényben játszottak a hazaiak és kiváló emberelőny kihasználásaiknak is hála, gyorsan szereztek két gólos előnyt. A második 20 perc után már világos volt, hogy itt ma csak a Brassó nyerhet, a Debrecen alig-alig jutott el az ellenfél kapujáig.

A harmadik harmad már kiegyenlítettebb volt, de gólt ismét csak az erdélyi csapat szerzett, így megszerezte a jogot a harmadik meccshez, amit holnap rendeznek.

Brassó – Debrecen: 5-0!
    ---- (20:09:17)

60:00

59:20
    Egy kiállítás még a végére, Nagy Csaba testre ütést követett el a ziccer közben, így két percre kiszáll a brassói csapatból.

59:20
    Kiváló betörés középen Kaskovtól, a passz is szép volt, Polc azonban ezt a ziccert is védte!

58:10
    Érezhető már a kis túlzással semmittevés a meccsen, a közönség ünnepel, a játékosok pedig tartalékolnak a döntő ütközetre.

57:15
    Hietamaki tör be az ellenfél harmadába, de túl hosszú a passz, Tőke kitolja oldalra.

56:00
    A hajrához érkeztünk izgalmak nélkül, a győzelem kérdése jó ideje eldőlt már. Még a becsületgól kérdése lehet érdekes.

55:10
    Polc hárítja Voronov lövését a bal oldalról a lepkéssel.

54:30
    Újabb keserű pirula a Debrecennek, minden eldőlt a mai mérkőzésen, bár eddig sem voltak kétségek igazán. Döntő összecsapáson dől majd el a továbbjutás.

54:15
    A Brassó gólt szerzett!
    FODOR CSANÁD szinte lemásolja Hietamaki gólját, ő azonban a jobb oldalról, nagyon éles szögből talál be a rövid felső sarokba! 5-0!
    Gólpassz: Petres Magor Tivadar.

54:00
    Teljes létszámban a csapatok, egyelőre nem jön össze a becsületgól a Debrecennek.

53:15
    Csíki tüzelt messziről, de a kapu mellett elsuhant, a palánkon csattant.

52:20
    Kilőtte a korongot a Brassó, sőt Zsók majdnem megszerzi a túloldalon, végül Prakab megtartja.

51:39
    Hazai kiállítás, János Imre ül le két percre bottal akasztás miatt.

51:00
    Voronov rendkívül éles szögből próbálkozott kapura lövéssel, de nem lehetett esélye Polc mellett a kapuba találni.

50:30
    Klouda elől piszkálják el a jobb oldali keresztpasszt, de marad egyelőre a Brassónál.

49:50
    Ismét egy brassói akció, Petres lövését azonban blokkolják.

48:50
    Mihály két csel után megereszt egy lövést középről, kevéssel mellé.

Gólok és gólpasszok: 3. Zsók (Obsut, Klouda), 5. Saluga (Filip, Klouda), 22. Saluga (Klouda, Obsut), 33. Hietamaki (Mihály), 55. Fodor (Petres)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Fodor Cs., Saluga, Filip, Obsut, Klouda – Molnár Zs., Pysarenko, Mihály, Virág Cs., Hietamaki – Antal Zs., Imecs, Zsók, Nagy Cs., Petres – János, Bálint Zs., Péter Zs., Márton
    Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Ladányi, Hári, Könczei – Sadikov, Voronov, Berta, Kaskov, Sijka – Dancsfalvi, Kurilyuk, Prakab, Vaszjunyin, Tőkési – Barabás, Okos, Wéber

Játékvezetők: Lauff Rudolf, Branislav Sura – Siko Levente, Máthé István
    10.02.2015
    Debreceni HK - Corona Brasov Wolves 2:1

Gólok és gólpasszok: 3. Ladányi (Berta), 25. Dancsfalvi (Wéber) – 32. Filip (Saluga, Klouda)