Sevilla – Cordoba 3:0 (vége) | Real Madrid – La Coruňa 2:0 (vége) | Granada – Athletic Bilbao 0:0 (vége)
Málaga CF – RCD Espanyol 0:2 (vége)
Sevilla FC
3:0 (2:0)
Cordoba CF
szombat 14.02.2015, 16:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Sima győzelmet aratott a Sevilla. Ezúttal sokkal magabiztosabb játékot mutattak be, mint egy hete a Getafe ellen, Ricónak alig akadt dolga. A gólokat Bacca, Iborra és Krychowiak szerezte. Utóbbit aztán kiállították talpalásért, de mégsem játszott emberhátrányban a Sevilla egy percet sem, mert ezt megelőzően a Cordobából kiküldték Ekenget, aki csak tíz percet töltött a pályán. A hazaiaknál Iborra remekül játszott és Vidal is dicsérhető.

Sevilla FC – Córdoba CF 3:0

Köszönöm a figyelmet! (17:51:40)

90+2

90+1
    Pareja szépen halászta el a labdát Edimar elől.

90
    A ráadás kettő perc.

89
    Krhin került a földre, megint méltatlankodik a szlovén.

88
    Vidal elnyűhetetlen a jobb szélen, de most megállították.

87
    A bal oldali szögletet gond nélkül lehúzta Rico.

86
    Edimar bal oldali beadásába belelépett Iborra, aki nagyon hasznosan játszik.

85
    Cartabia lőtt ismét, most kicsit messzebbről, ezt is biztosan fogta Rico.

84
    Denis Suarez váltotta a második gólnál asszisztot adó Vitolót.

83
    Deulofeu szögletét nem tudta kapu felé irányítani Iborra.

82
    A védelmet stabilizálja Emery, jött Fernandez, lement a második gólt szerző Bacca.

81
    Deulofeu nem tudta középre gyötörni a labdát.

80
    Banega forgatta meg őrzőjét rendesen.

79
    Cartabia lőtt 15 méterről, de nem volt erő a labdában.

78
    Deulofeu szépen ment el a bal oldalon, de az alapvonalról visszatett labdája ellenfélhez ment.